تیتر امروز

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

آیا باید رای برائت سیف و عراقچی صادر می‌شد؟

حکم محکومیت سیف و عراقچی با واکنش‌های متفاوتی روبه‌رو شد. برخی از رسانه‌ها با توجه به فقدان عناصر سه‌گانه جرم باید رآی برائت متهمین صادر می‌شد. گزارش حاضر به نقد و بررسی چنین نظراتی پرداخته است.

زیدان: چلسی با شایستگی پیروز شد

سرمربی رئال مادرید از شکست برابر چلسی و بازماندن از صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا ناراحت است و تیمش را مستحق شکست در این بازی دانست.

کد خبر: ۹۰۰۱۱
۰۸:۵۸ - ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

زیدان: چلسی

دیدارنیوز - به نقل از مارکا، رئال مادرید در دیدار برگشت برابر چلسی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با دو گل شکست خورد تا در مجموع با باخت ۳ بر یک از صعود به فینال بازماند.

زین الدین زیدان در نشست خبری بعد از بازی گفت: می‌توان بگویم که چلسی با شایستگی به پیروزی دست پیدا کرد. ما تلاش زیادی کردیم، اما حریف بهتر ظاهر شد و با شایستگی به پیروزی رسید و فینالیست شد.

او ادامه داد: بازیکنان آماده بازی بودند. باید به بازیکنانم باوجود شکست افتخار کنم. یک گام تا فینالیست شدن فاصله داشتیم. چلسی بازی بسیار خوب و قهرمانانه‌ای را به نمایش گذاشت و باید به آن‌ها تبریک گفت. در خط حمله قدرت لازم را نداشتیم. برعکس ما، چلسی فرصت‌های خوبی را خلق کرد. ما شکست خوردیم، اما این دلیل نمی‌شود تا به این بازیکنان افتخار نکنم. بازی برای ما تمام شد. اکنون کمی استراحت می‌کنیم و بعد از آن به لالیگا فکر خواهیم کرد.

زیدان درباره آینده خود با رئال اینگونه پاسخ داد: اطمینان دارم که رئال مادرید همواره شانس قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را دارد. من اکنون درباره آینده صحبت نمی‌کنم چرا که ۴ بازی تا پایان لالیگا باقی مانده است و باید دید که چه اتفاقاتی بعد از آن رخ می‌دهد.

او در پایان گفت: من و بازیکنان ناراحت هستیم چرا که تیم شکست خورد و از صعود به فینال بازماند. هیچ کسی از شکست خوشحال نخواهد بود. لحظات سختی را تجربه می‌کنم، اما فردا به تمرین برمی گردیم و روی لالیگا تمرکز خواهیم کرد.

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر