تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

در شرایطی که چهار سال پیش می‌شد با بودجه کمتر از ۵۰ میلیون تومان خودرو‌هایی مانند ساندرو، پژو ۲۰۷ و دنا خریداری کرد در حال حاضر امکان خرید خودرو با این بودجه تقریبا وجود ندارد.

کد خبر: ۸۹۹۳۳
۱۴:۱۹ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

خرید خودرو با ۵۰ میلیون تومان

دیدارنیوز ـ برای خرید یک خودروی نسبتا نو در بازار ایران حداقل به ۱۰۰ میلیون تومان پول نیاز است و با بودجه زیر ۵۰ میلیون تومان فقط می‌توان خودرو‌هایی خرید که حداقل قدمت آن‌ها به ۱۴ تا ۱۵ سال قبل می‌رسد.

آگهی‌های منتشر شده در فضای مجازی نشان می‌دهد که بهترین خودرویی که با این بودجه می‌توان تهیه کرد MVM۱۱۰ مدل سال ۸۶ است که با بهای ۴۵ تا ۴۶ میلیون تومان آگهی شده است.

همچنین در حال حاضر پراید مدل ۸۶ هم با قیمت ۴۷ تا ۴۹ میلیون تومان فروخته می‌شود.

پراید مدل ۸۳ با قیمت ۳۸ تا ۳۹ میلیون تومان و مدل ۷۵ با قیمت ۲۵ میلیون تومان برای فروش عرضه شده است.

در میان گزینه‌های پژو، خودروی پژو RD کارکرده بیشترین آگهی خودرو‌های زیر ۵۰ میلیون تومان را دارند.

هم اکنون یک دستگاه پژو RD مدل سال ۸۴ با قیمت ۳۷ میلیون تومان فروخته می‌شود و البته بیشترین گزینه فروش خودرو زیر ۵۰ میلیون تومان پیکان است.

یک دستگاه پیکان دوگانه سوز مدل ۸۰ در حال حاضر با نرخ ۳۶ میلیون تومان عرضه شده است و پیکان مدل ۷۸ با بهای ۱۶ تا ۱۷ میلیون تومان فروخته می‌شود.

انواع مدل قدیمی‌تر پیکان در رده خودرو‌های کلاسیک قرار گرفته و با بهای بیشتری معامله می‌شود. به عنوان مثال یک دستگاه پیکان مدل سال ۶۲ با قیمت ۴۸ میلیون تومان برای فروش عرضه شده است.

خرید خودرو با ۵۰ میلیون تومان

البته باید اشاره کرد که با جهش قیمت قطعات و تعمیر خودرو بسیاری از فعالان بازار اعتقاد دارند که خرید خودرو‌هایی با قدمت بیشتر از ۵ تا ۶ سال صرفه اقتصادی ندارد و هزینه نگهداری این خودرو‌ها گاهی به اندازه کل دستمزد ماهانه افراد تمام خواهد شد.

برچسب ها: قیمت خودرو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: