تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران آخرین جزییات آبگرفتگی و سیلاب در شهرستان‌های استان تهران ناشی از بارش روز‌های اخیر را تشریح کرد.

کد خبر: ۸۹۹۱۶
۱۳:۴۸ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

خسارت‌های سیلاب دیروز در استان تهران

دیدارنیوز ـ منصور درجاتی در تشریح اخرین وضعیت استان تهران در پی بارش‌های روز‌های اخیر گفت: همه نقاط استان از این رحمت آسمانی برخوردار شدند، ولی بعضی شهرستان‌ها مانند ری و پاکدشت دچار مشکلات آب گرفتگی، تهران دچار آب ماندگی، شمیرانات، قدس و بهارستان دچارآب شستگی و شکست درختان و وقوع سیلاب و جاری شدن سیلاب نیز در فیروزکوه، دماوند و پردیس رخ داد.

وی افزود: جاری شدن سیلاب در شب ۲۱ رمضان منطقه حبله رود در بخش مرکزی فیروزکوه منجر به مسدود شدن ۲ نقطه ریلی و همچنین مسیر فیروزکوه به گرمسار شد. این سیلاب روستا‌های کبوتردره، عمارت، دمی آقا، محمود آباد، مشهد و عروس پران را متاثر و خطوط دسترسی روستایی منطقه را مورد آسیب جدی قرار داد. جریان آب اراضی در مسیر و زیرساخت‌هایی از قبیل راه و ابنیه فنی را دچار آب شستگی نموده و همچنین روستا‌های مشهد و کلات نیز تاثیراتی از سیلاب را تجربه کردند.

وی ادامه داد: در شهرستان دماوند روستا‌های وردانه، مهرآباد و زیارت متاثر از جاری شدن روان آب و روستا‌های گرمابسرد و مغانک دچار خسارت جدی شدند. در شهرستان پردیس از کمرد تا جاجرود شاهد راه بندان‌های مکرر ناشی از وقوع سیلاب و متاثر شدن اکثر نقاط روستایی و برخی نقاط شهری پردیس از سیلاب بودیم. در نقاط کمرد جاجرود سعید آباد کرشت بومهن شاهد خسارت زیر ساخت‌هایی همچون آب، برق، مخابرات و راه نیز بودیم.

مدیرکل مدیریت بحران استان افزود: در نقاط حادثه خیز شهرستان‌های پاکدشت و ری نیز شاهد بروز سیلاب و حوادث ناشی از آن و وارد شدن خسارت به زیرساخت‌ها بودیم، اما در شمیرانات بیشتر با شکستگی درختان مواجه شدیم. شهرستان و مناطق ۲۲ گانه شهر تهران با آب ماندگی مواجه بودیم که عصر روز سه شنبه در محدوده محور کن_ امامزاده داود قریب به سه ساعت بارش شدید باران داشتیم. در تمامی نقاط بهلطف الهی خسارت جانی و جرحی گزارش نشده است.

به گفته درجاتی، میزان ریالی خسارت‌ها هنوز برآورد نشده که پس از کارشناسی اعلام خواهد شد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: سیلاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: