تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.
رئیس علوم پزشکی اهواز خبر داد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان اینکه روز جمعه آخرین مهلت تزریق واکسن بالای ۸۰ ساله‌های خوزستانی است، گفت: برای دیگر گروه‌های سنی، از شنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه فراخوان تزریق واکسن صادر می‌شود.

کد خبر: ۸۹۹۱۴
۱۳:۴۶ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

۱۷ اردیبهشت، آخرین مهلت واکسیناسیون بالای ۸۰ ساله‌های خوزستانی

دیدارنیوز ـ دکتر فرهاد ابول‌نژادیان اظهار کرد: سالمندان بالای ۸۰ سال خوزستانی که تاکنون برای تزریق واکسن کرونا به مراکز بهداشت مراجعه نکرده‌اند، هرچه سریعتر با در دست داشتن کارت ملی به نزدیکترین مرکز یا پایگاه سلامت محل زندگی خود مراجعه کنند.

به نقل از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، وی افزود: این افراد تا روز جمعه ۱۷ اردیبهشت فرصت دارند که با مراجعه به نزدیکترین مرکز بهداشتی، اقدام به تزریق واکسن کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بیان کرد: از فرزندان سالمندان بالای ۸۰ سال درخواست می‌شود افرادی که توانایی مراجعه ندارند را با خودرو به درب مراکز بهداشت برسانند تا کارشناسان بهداشت، واکسن را برای این عزیزان تزریق کنند.

وی افزود: با توجه به احتمال ایجاد تجمع در ساعات پایانی، از کلیه خانواده‌ها درخواست می‌شود به منظور حفظ سلامت سالمندان، هرچه سریعتر به مراکز بهداشت مراجعه کنند.

ابول‌نژادیان گفت: برای دیگر گروه‌های سنی، از شنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه فراخوان تزریق واکسن صادر می‌شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: