تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

شامگاه ۲۵ فروردین امسال که خبر درگذشت محسن قاضی مرادی - بازیگر سینما و تلویزیون - در سن ۷۹ سالگی منتشر شد

کد خبر: ۸۹۸۷۷
۱۲:۲۶ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

مهوش وقاری

دیدارنیوز - مهوش وقاری بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون و همسر مرحومه محسن قاضی مرادی از حسرت هایش و ناگفته هایش می گوید. همسری وفادار که در طول مدت زندگیشان لحظه ای مهر و محبتشان به هم کم نشده بود، حالا در سوگ از دست دادن همسرش و مادر مهربانش برای تبریک روز معلم این چنین نوشت:

سالیان سال عادت کرده بودم که اولین تبریک روز معلم رو از اولین معلم زندگیم بشنوم اولین گل رو از دستای مهربونش هدیه بگیرم، مادرمو میگم، منتظر صدای پاشو، تو پله ها بشنوم بیاد در بزنه برای منو محسن گل بیاره، بگه: (روزتون مبارک). افسوس که انتظارم بیهوده است و باید این حسرت رو با خودم به گور ببرم. دیگه نه مامان هست نه محسن. روحتون شاد عزیزای دلم.

شامگاه ۲۵ فروردین امسال که خبر درگذشت محسن قاضی مرادی - بازیگر سینما و تلویزیون - در سن ۷۹ سالگی منتشر شد، به روال مرسوم پیام‌های تسلیت رسمی و غیررسمی هم صادر شدند تا فقدان یک هنرمند قدیمی دیگر را تسلیت بگویند، اما در این میان بیش از هر چیز پیام‌های تسلیت و تسلی برای مهوش وقاری فرستاده شد که چند سال است زندگی خود را وقف پرستاری از همسر بیمارش کرده بود.

مهوش وقاری می‌گوید، «احساس خلأ می‌کنم. رفتنش را هنوز باور ندارم ولی دلم قرص است که در آرامش رفت. فقط حسرت می‌خورم که ای کاش همدلی‌ها و تعریف و تمجیدهای این چند وقت اخیرِ دوستان و همکارانش را قبل از رفتنش می‌شنید.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: