تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

مسعود فروتن را بیشتر بعنوان کارگردان می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. مسعود فروتن علاوه‌ بر کارگردان به‌عنوان بازیگر، نویسنده و مجری نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است.

کد خبر: ۸۹۸۳۲
۱۰:۴۹ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

 مجری ۷۵ساله تلویزیون

دیدارنیوز - مسعود فروتن در رابطه با مراسم ازدواجش در شبکه نسیم گفت: در اوایل دهه ۵۰ با خانم گوینده و مجری تلویزیون بنام سیمین هاشمی ازدواج کردم و تنها آدمی هستم که در استودیوی تلویزیون مراسم عروسی گرفتم.

فروتن درباره ماجرای جدایی از همسرش عنوان کرد: از ازدواج و زندگی مشترک‌مان زمان زیادی نگذشته بود که همسرم سیمین هاشمی بخاطر اتفاقاتی که در زندگی اش می افتد مجبور می‌شود برای همیشه از ایران برود.

وی عنوان کرد: وقتی من و همسرم از هم جدا شدیم هر دوی ما دلمان می‌خواست با دخترمان زندگی کنیم. همسرم وقتی از ایران رفت همه دلش را در زندگی من باقی گذاشت. او در یک کشور دیگر بی تابی می کرد و دخترم هم اینجا مادر می خواست ولی مادر نداشت. نهایتاً مجبور شدم به حرف خواهرم که می گفت، دختر برای بزرگ شدن مادر می خواهد چون الگو لازم دارد و اگر فاقد مادر، بزرگ شود هویت نخواهد داشت و فرزند از مادر یتیم  می‌شود،گوش کنم و برای همین تصمیم گرفتم دخترم ترنگ را پیش مادرش بفرستم تا از تنهایی و غریبی مادرش هم بکاهد.

این کارگردان  و بازیگر ضمن پشیمانی از طلاق گفت: البته اگر عقل حالا را داشتم و اتفاقات بعدی را پیش‌بینی می‌کردم، فکر نمی‌کردم باید جدا شوم چرا که با اولین تنش‌ها فکر کردم مگر چند سال زندگی می‌کنیم که باید تحمل کنم. اما بعد فهمیدم که با همین تحمل‌ کردن ها  زندگی پایدار می‌ ماند

این مجری تلویزیون تاکید کرد: همسرم نه روز عقد و نه زمان طلاق، نه از من سکه خواست و نه هیچ چیز دیگر طلب کرد. حتی بعد از جدایی و در جمع کردن اسباب و وسایل خانه هم کاملا تفاهم کردیم که هر کدام از ما، هر چه دوست داریم برداریم!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: