تیتر امروز

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.
کارشناسان سیاسی و شگفتی‌های انتخابات ۱۴۰۰
برد قاطع رئیسی، گستردگی آرا باطله و شکست سنگین اصلاح‌طلبان

کارشناسان سیاسی و شگفتی‌های انتخابات ۱۴۰۰

ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهوری ایران شد. اما این‌بار آمار آرای باطله و سفید انتخابات ریاست جمهوری شگفتی آفریده است. از طرف دیگر رای عبدالناصر همتی نیز بسیاری از اصلاح طلبان را شوکه کرده است.
مصاحبه تصویری دیدار با نماینده سابق مردم ارومیه

نادر قاضی‌پور نماینده سابق مردم ارومیه، که برای انتخابات دوره دهم مجلس رد صلاحیت شد، برای میان‌دوره‌ای انتخابات مجلس شور‌ای اسلامی دوره یازدهم هم از تهران داوطلب شده است. قاضی‌پور مهمان استودیو دیدار بود و از هر دری در سیاست به سبک و سیاق خود سخن گفته است.

کد خبر: ۸۹۷۲۰
۱۷:۱۲ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
نادر قاضی پور اقتصاد
دیدارنیوز ـ اسفندیار عبداللهی: نادر قاضی‌پور در سال‌های ۱۳۶۰ و ۱۳۶۴ سابقه مسئولیت ستاد انتخاباتی آیت‌الله خامنه‌ای در ارومیه را در کارنامه خود دارد. بخشداری پیرانشهر و فرمانداری سردشت نیز از جمله سمت‌های وی می‌باشد. وی در سال ۸۲ به عنوان فرمانده گردان توپخانه امام جعفر صادق (ع) تیپ یکم از طرف فرمانده لشکر ۳ نیروی مخصوص منصوب شد. قاضی‌پور دارای لیسانس فیزیک کاربردی و فوق لیسانس مدیریت دولتی است.
 
قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در دوره‌های هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی که برای انتخابات دوره دهم مجلس رد صلاحیت شد، برای میان‌دوره‌ای انتخابات مجلس شور‌ای اسلامی دوره یازدهم هم از تهران داوطلب شده است. قاضی‌پور مهمان استودیو دیدار بود و در بخشی از اظهارات خود در پاسخ به این پرسش که این دوره چرا نامزد نمایندگی مجلس شده‌ای، به خبرنگار سیاسی دیدار گفت:  ۱۲ سال در مجلس تجربه کسب کرده‌ام و آمده‌ام که در این دوره از تجربیاتم در جهت خدمت به مردم بهره ببرم
 
نادر قاضی پور

خوشحالم باب نظارت استصوابی باز است

وی در بخش دیگری از این گفت‌وگوی تفصیلی خود با دیدار در این باره که نگران رد صلاحیت نیستید و نظرتان درباره نظارت استصوابی چیست؟ اظهار کرد: من می‌خواهم نوکر ملت باشم، نه نماینده گردن کلفت‌ها. خوشحالم باب استصواب باز باشد، نظارت استصوابی باید باشد که هر کسی وارد نظام جمهوری اسلامی نشود.

این نماینده سابق مجلس دل پری از محمدباقر قالیباف دارد و در همین رابطه عنوان کرد: قالیباف مانع ورود نمایندگان ادوار به مجلس شد ولی ۳۰۰ نفر از دوستان خود را از شهرداری به مجلس برد.
 

هدف ما اقتصاد نیست، هدف خداوند متعال است

قاضی‌پور درباره انتقادات خود به محمدجواد ظریف گفت: ظریف شیطان بزرگ را خیلی بزرگ می‌بیند. نظام ما از همه حکومت‌ها قوی‌تر و قدرتمند‌تر است. در سفری که به کره جنوبی داشتم، نائب رئیس مجلس کره جنوبی گفت قدر نظامتان را بدانید.
 
وی درباره اقتصاد و اینکه چرا ایران نمی‌تواند با دنیا رابطه اقتصادی خوبی داشته باشد و تکنولوژی و سرمایه خارجی جذب کند؟ عنوان کرد: هدف ما اقتصاد نیست، هدف خداوند متعال است.
 
 

فیلم کامل این گفتگو را این جا ببینید
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: