تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.
سخنگوی اورژانس کشور خبر داد

سخنگوی اورژانس کشور از مرگ دو نفر در پی تغییرات جوی کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

کد خبر: ۸۹۶۹۲
۱۵:۱۷ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

مجتبی خالدی فوت دو نفر بر اثر  صاعقه

دیدارنیوز ـ مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور در این باره گفت:‌طی ۲۴ ساعت گذشته به دلیل وقوع رعدوبرق (۱نفر در سقز) و حریق جنگل (۱ نفر در شیراز) فوت شدند.

او ادامه داد: همچنین به دلیل وزش شدید باد و بارش شدید باران ۲ نفر در شهر تهران مصدوم شدند و یک بیمار در شهرستان قصرقند به دلیل انسداد مسیر توسط اورژانس هوایی به بیمارستان خاتم الانبیا شهرستان ایرانشهر انتقال یافت.

خالدی با اشاره به مسدود شدن برخی محور‌ها در پی بارش‌های روز گذشته گفت:‌طی این مدت به دلیل بارش شدید و رگباری باران در استان‌های تهران، مازندران، آذربایجان غربی و شرقی، کرمان، سمنان، سیستان و بلوچستان، خراسان‌های شمالی، رضوی و جنوبی برخی از محور‌های اصلی و فرعی مسدود و همچنین به واحد‌های مسکونی، مزارع کشاورزی آسیب وارد شد.

سخنگوی اورژانس کشور افزود: بر پایه داده‌های ثبت شده طی ۲۴ ساعت گذشته به دلیل وقوع سوانح جوی اختلالی در عملکرد حوزه سلامت به وجود نیامده است.

منبع: ایلنا
برچسب ها: اورژانس کشور
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: