تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در پی مثبت اعلام شدن تست کرونای وی به قرنطینه خانگی رفت.

کد خبر: ۸۹۶۷۲
۱۴:۳۷ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

ستاری به قرنطینه خانگی رفت

دیدارنیوز ـ پرویز کرمی مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از ابتلای ستاری به بیماری کرونا خبر داد و افزود: با ابتلای معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به این بیماری برنامه‌های هفته جاری و هفته آینده وی لغو شد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وی یادآور شد: با توجه به این که ستاری فردی بسیار پُرکار و پرجنب و جوش در بازدید و حضور در شرکت‌ها واستارتاپ‌ها است، هم اکنون از طریق فضای مجازی پیگیر طرح‌ها و برنامه‌ها است.

ویروس کرونا اواسط دسامبر ۲۰۱۹ (۲۴ آذر ۹۸) در شهر «ووهان» کشور چین گزارش شد؛ ابتدا از این بیماری به‌عنوان ذات‌الریه نام‌برده می‌شد، اما کمیسیون ملی بهداشت چین در ۳۰ دسامبر سال ۲۰۱۹ (۹ دی ۹۸) به‌صورت رسمی شیوع این ویروس را در این کشور اعلام کرد.

ویروس کرونا ۲۰۱۹ (COVID-۱۹) در نهایت در همه کشور‌ها از جمله ایران شیوع پیدا کرد و سازمان جهانی بهداشت را بر آن داشت تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی همچون استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی توصیه شده است.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: