تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
مذاکرات وین و شمارش معکوس برای آژانس

مذاکرات وین و شمارش معکوس برای آژانس

همزمان به نزدیک شدن به پایان مهلت زمانی توافق ایران و آژانس انرژی اتمی، مذاکرات برای احیای برجام سرعت گرفته است. طرفین اما محتاطند و معلوم نیست فردا در وین چه در انتظار برجام خواهد بود.

اتریوم دومین ارز دیجیتال ارزشمند جهان، به رکوردشکنی‌های چند روز اخیر خود ادامه داد و توانست برای نخستین بار در تاریخ خود از مرز ۳ هزار دلار عبور کند.

کد خبر: ۸۹۶۵۰
۱۳:۴۹ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

ارز دیجیتال اتریوم

دیدارنیوز ـ به نقل از وب‌سایت کوین‌دسک، اتریوم با این وصف اکنون ظرف یک سال، ۳۰۰ درصد رشد داشته است.

حالا با محبوب‌ترین پروژه‌های امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) که در بلاکچین اتریوم ساخته شده‌اند، سرمایه کل بازار برای DeFi اخیرا به بالای ۱۰۰ میلیارد دلار رسیده است. داده‌ای کوین‌متریکس نشان می‌دهد، تعداد آدرس‌های فعال اخیرا به بالاترین رقم همیشگی یعنی ۷۷۱ هزار رسیده و از رکورد قبلی خود یعنی ۷۳۹ هزار که در ماه نوامبر ثبت شده بود، پیشی گرفته است.

در عین حال تعداد معاملات روزانه در بلاکچین اتریوم نیز با ۲۲ درصد افزایش به یک میلیون و ۳۷۶ هزار نفر در سال جاری افزایش پیدا کرده است.

پنجشنبه گذشته و به‌دنبال رشد خیره‌کننده در ارزش اتریوم، یک شرکت تحقیقاتی در این بازار به نام FundStrat با انتشار مطلبی اعلام کرد که قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند به ۱۰ هزار دلار نیز برسد.

شاید هم یکی از دلایل اخیر رشد بی‌سابقه ارزش اتر، هجوم برای خرید آن از سوی مشتریان به امید جهش ارزش آن طبق پیش‌بینی کارشناسان باشد.

برچسب ها: ارز دیجیتال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: