تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.
تابلو بورس

روندی نزولی بازار بورس امروز نیز ادامه داشت و شاخص کل بورس، شاخص کل هم‌وزن و شاخص کل فرابورس منفی بودند. به نظر می‌رسد بازار بورس اوراق بهادار واکنشی نسبت به اخبار مثبت مذاکرات نداشته است.

کد خبر: ۸۹۶۳۵
۱۳:۰۹ - ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

تابلو بورس و شاخص کل بورس

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: در پایان روز معاملاتی امروز، ۱۳ اردیبهشت، شاخص کل بورس، شاخص هم‌وزن و شاخص کل فرابورس روندی نزولی داشتند. شاخص کل اوراق بهادار ۱.۱۵ درصد نزول داشت و ۱۳ هزار و ۵۹۰ واحد ریخت و بر روی ارتفاع یک میلیون و ۱۶۷ هزار و ۷۲ ایستاد. شاخص هم‌وزن هم با کاهش هزار و ۴۶۶ واحدی بر روی ۴۲۳ هزار و ۱۹ ایستاد.
هفت نمادی که بیشترین تأثیر را بر شاخص کل بورس گذاشتند عبارتند از: «فارس»، «فولاد»، «فملی»، «شستا»، «کگل»، «پارسیان» و «رانفور». همه این هفت نماد منفی بودند.

نماد‌های «وبملت»، «ثامید»، «شستا»، «اپال»، «فولاد»، «فملی» و «پترول» در گروه پرتراکنش‌های بورس و نماد‌های «وسپهر»، «شگویا»، «کرمان»، «آریا»، «دماوند»، «بگیلان» و «تسه» در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند.
آخرین قیمت ۲۷ نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۴۷۸ نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقیقی‌ها امروز بیش از ۳۱۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به بیش از هزار و ۲۲۵ میلیارد تومان رسید.

شاخص کل فرابورس نیز با روندی نزولی، ۵۲ واحد کاهش داشت و بر روی ۱۷ هزار و ۴۱۷ ایستاد. نماد‌های تأثیرگذار فرابورس عبارت بودند از «آریا»، «کگهر»، «دماوند»، «هرمز»، «شگویا»، «ومهان» و «مارون».

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: