تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به صحبت‌های امروز مقام معظم رهبری در مورد فایل منتشرشده از صحبت‌های وی مطلبی را منتشر کرد.

کد خبر: ۸۹۵۳۵
۲۲:۴۵ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

 ظریف به سخنان رهبر انقلاب: بسیار متاسفم

دیدارنیوز - متن پست اینستاگرامی محمدجواد ظریف به شرح زیر است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم
لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم
حسبنا الله و نعم الوکیل، نعم المولی و نعم النصیر

بیانات مشفقانه مقام معظم رهبری همچون همیشه برای من و همکارانم ختم کلام و نقطه پایانی برای بحث‌های کارشناسی است.

به عنوان یک کارگزار و پژوهشگر روابط خارجی، همواره باور داشته‌ام برای قوام این مرز و بوم خدایی، سیاست خارجی باید موضوع وفاق و انسجام ملی باشد و از بالاترین سطح مدیریت و هدایت شود و بر این اساس پیروی از نظرات و تصمیمات رهبری ضرورتی غیرقابل انکار برای سیاست خارجی است.

بسیار متأسفم که برخی نقطه‌نظرات شخصی که صرفا برای انتقال صادقانه تجربیات و بدون قصدی برای انتشار بیان شده بود، دزدانه منتشر و به صورت گزینشی مورد بهره‌برداری و دستمایه خصومت‌ورزی بدخواهان کشور و مردم و انقلاب گردید و اسباب تکدر خاطر شریف مقام معظم رهبری را فراهم آورد.

امیدوارم به یاری خدا اینجانب و همکارانم بتوانیم در کنار دیگر خدمتگزاران در اجرای بی‌کم و کاست منویات مقام معظم رهبری برای پیشرفت ایران عزیزمان یکدل و یکصدا کوشا باشیم.»

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
جد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
0
1
افرین اقای ظریف ایت تواضع سما باعث نقد پذیری طرفداران انقلاب وجمهوری اسلامی می شود
علیرضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۳
1
1
باسلام؛به دورازنفاق ،بدبینی،بدخواهی وطرفداری ازجناحی خاص،امّبایدعرض نمایم که درکل روحانی وتیم خائنش بسیار پررو،بی شرم وناسپاس،خودنمایی میکنند،چراکه اوّلاًدرواکنشهاوافاضات ظریف به هیچ عنوان عذرخواهی واظهارپشیمانی،شرم وحیاوادب واحترام نسبت به شهیدسلیمانی عزیزمان وهمچنین مردم ،مسؤولین ورهبری ،مشاهده نمیشودودراصل نیت وقصدچنین کاری راهم نداشته ونداردواین عملکردظریف ،خودبیانگر درون پراز تکبر،جهالت،خودخواهی ونمک نشناسی است که درحقیقت همین تکبروجهالت است که مانع فهم اوازجانفشانیها،ایثارگریها،جان فداییها وتکه تکه شدن آن مردبزرگواروسلیمانیهای دیگر میدان که ستون خیمه ای بنام ایرانند،میشود؛وای به حال ما که اینچنین گرفتارهوای نفس وشهواتیم،وای برحال من وتو وماکه دراثرطغیان،سرکشی وناشکری،خداوندمتعال طبق وعده صادقش ازدروغگویان بی شرم،مفت خوران وگردنکشان برماملت ایران ،مسلط گردانیده است،پس هوشیارباشیم وجبران مافات کنیم که بطورحتم یکی ازآنهاپوشش اسلامی وپوشیدن لباسهای باحیا ونه چسبان وبدن نما وچهره های آرایش کرده آخرالزمانی که خدای ناخواسته باادامه این روند دیگرنه غیرت ونه شرفی برایمان باقی نخواخدماند،باتشکر