تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

صحبت های جدید و متناقض ماریا دختری که مدعی شده بود شادمهر عقیلی خواننده مشهور ایرانی به او تعرض کرده است.

کد خبر: ۸۹۵۰۲
۱۵:۱۶ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

شادمهر

دیدارنیوز - صحبت های جدید و متناقض ماریا دختری که مدعی شده بود شادمهر عقیلی خواننده مشهور ایرانی به او تعرض کرده است.

او در این صحبت ها به سوال هایی که در فضای مجازی از او پرسیده بودند جواب داده است و در طی این صحبت ها گفت که مدرکی ندارد و در آمریکا شکایت کردن به این راحتی ها نیست در صورتی که در استوری های خود قبلا اعلام کرده بود که وکیل گرفته است و می خواهد شکایت کند در این صحبت ها گفته است که فعلا شکایت نمی کند و منتظر است شادمهر از او و از تمام دخترانی که به آنها تعرض کرده است عذر خواهی کند.

در روزهای اخیر که کمپین ME-Too بین بسیاری از سلبریتی های زن و اعتراف به مورد تجاوز قرار گرفتن داغ شده، دختری با حضور در یک برنامه اینترنتی مدعی شد سالها قبل توسط شادمهر عقیلی خواننده پاپ ایرانی مورد تجاوز قرار گرفته است. گفتنی است شادمهر عقیلی هنوز واکنشی به این ادعا نداشته و آن را تائید یا تکذیب نکرده است.

ماریا دختری است که در این ویدیو ادعا می کند که این اتفاق چند سال پیش وقتی که تازه به آمریکا رفته است افتاده و شادمهر عقیلی در خانه یکی از دوستان او بوده و در همان شب شادمهر عقیلی با او آشنا شده است.

او می گوید چند روز بعد شادمهر عقیلی از او (ماریا) می خواهد که به استدیو شخصی او برود تا با هم آهنگ بخوانند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: