تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

سرمربی تیم چلسی از کسب ۳ امتیاز حساس بازی برابر فولام به نیکی یاد کرد و عملکرد شاگردانش را ستود.

کد خبر: ۸۹۴۲۱
۱۱:۵۵ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

توخل رئال

دیدارنیوز - در ادامه دیدارهای هفته سی و  چهارم لیگ برتر انگلیس، چلسی در داربی لندن میزبان فولام بود و توانست با دو گل این تیم را شکست دهد و ۳ امتیاز بازی را به دست بیاورد. کای هاورتز که از تیم بایر لورکوزن خریداری شده است ستاره تیم چلسی بود که در دقایق ۱۰ و ۴۹ گلزنی کرد.

توماس توخل، سرمربی چلسی بعد از این دیدار گفت: برد خیلی خوبی به دست آوردیم. فولام واقعا ما را اذیت کرد. آن‌ها تیمی هستند که خیلی سخت شکست می‌خورند و تیم‌های بزرگ را به دردسر انداختند. خیلی خوشحالم که ۳ امتیاز این دیدار را به دست آوردیم.

او در ادامه گفت: ممکن بود در این دیدار شکست بخوریم ولی به بازیکنان تبریک می‌گویم که تمرکزشان روی این دیدار بود و اکنون می‌توانیم به بازی برگشت برابر رئال مادرید فکر کنیم. ما فقط چند روز فرصت داریم تا یک بازی سخت در خانه برابر رئال مادرید داشته باشیم و تلاش می‌کنیم در این دیدار بهترین عملکرد را ارائه کنیم و به فینال برسیم.

چلسی باید چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تیم رئال مادرید برود. دیدار رفت دو تیم در مادرید با تساوی یک بر یک به پایان رسید.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: