تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
مذاکرات وین و شمارش معکوس برای آژانس

مذاکرات وین و شمارش معکوس برای آژانس

همزمان به نزدیک شدن به پایان مهلت زمانی توافق ایران و آژانس انرژی اتمی، مذاکرات برای احیای برجام سرعت گرفته است. طرفین اما محتاطند و معلوم نیست فردا در وین چه در انتظار برجام خواهد بود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان خبر داد

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان با اشاره به کنترل ورود کشتی‌های هندی به بندر امام گفت: در بندر امام، وضعیت سلامت خدمه کشتی ورودی توسط تیم قرنطینه و بهداشت کنترل و بر تردد خدمه کشتی ورودی به خارج از کشتی نظارت می‌شود و مجوز خروج موقت از کشتی (Shore Pass) نیز برای خدمه کشتی‌های خارجی صادر نمی‌شود.

کد خبر: ۸۹۴۱۰
۱۱:۳۸ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

خدمه کشتی‌های خارجی در بندر امام

دیدارنیوز ـ عادل دریس با اشاره به اقدامات بندر امام خمینی (ره) در خصوص نحوه ورود کشتی‌های هندی به این بندر، اظهار کرد: با توجه به اهمیت جلوگیری از ورود و شیوع کرونای هندی، اقدامات ویژه‌ای در بندر امام در خصوص کشتی‌های خارجی و به ویژه کشتی‌هایی که از مبدا کشور هند وارد بندر امام می‌شوند، در حال انجام است.

وی افزود: شناسایی و رصد همه کشتی‌هایی که از مبادی بنادر هند به بندر امام وارد می‌شوند، یکی از اقدامات پیشگیرانه در جلوگیری از ورود کرونای هندی به این بندر است.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) گفت: اعلام زمان ورود و پهلوگیری کشتی‌های با مبدا هند به مرکز پاس کشتی‌ها و بخش‌های قرنطینه و بهداشت برای اجرای تمهیدات لازم قبل از ورود کشتی، از دیگر پروتکل‌های اجرایی در بندر امام است.

دریس ادامه داد: ارائه هشدار‌های بهداشتی لازم به راهنما و همه افرادی که با کشتی‌های از مبدا هند در ارتباط کاری هستند و جلوگیری از ورود افراد به کشتی در زمان پهلوگیری به اسکله تا زمان حصول اطمینان از سلامتی خدمه کشتی، از دیگر اقدامات در حال انجام برای جلوگیری از ورود کرونای هندی از مرز‌های دریایی به کشور است.

وی افزود: در بندر امام، وضعیت سلامت خدمه کشتی ورودی توسط تیم قرنطینه و بهداشت کنترل و بر تردد خدمه کشتی ورودی به خارج از کشتی نظارت می‌شود و مجوز خروج موقت از کشتی (Shore Pass) نیز برای خدمه کشتی‌های خارجی صادر نمی‌شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان خاطرنشان کرد: کنترل تردد کارگران تخلیه و بارگیری روی عرشه کشتی ورودی و فراهم کردن امکانات و تجهیزات لازم جهت انجام تست PCR سریع در مرکز پاس کشتی‌ها و انجام این تست برای نفرات مشکوک مبتلا به کرونا، از دیگر اقدامات انجام شده در بندر امام است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: