تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

برند فولکس واگن پیش بینی کرد تولید خودرو در ماه‌های آینده به دلیل کمبود جهانی تراشه محدود خواهد شد.

کد خبر: ۸۹۴۰۶
۱۱:۲۸ - ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

فولکس واگن  محدودیت تولید

دیدارنیوز ـ رالف برندشتتر، رییس برند فولکس واگن در مصاحبه با خبرگزاری DPA آلمان گفت: کمبود قطعات نیمه رسانا ممکن است در نیمه دوم سال تا حدودی برطرف شود. این شرکت قصد دارد در طول سال تا حد امکان تولید از دست رفته را جبران کند.

فولکس واگن که بزرگترین شرکت خودروسازی اروپاست، در دسامبر هشدار داده بود که کمبود جهاین تراشه تولید خودرو را مختل خواهد کرد و برآورد کرده بود ریسک کاهش تولید بیش از ۱۰۰ هزار خودرو وجود دارد. این محدودیت تامین قطعات نیمه رسانا که کل صنعت خودروسازی را با بحران روبرو کرده است، با آتش سوزی در کارخانه تولید تراشه خودروی شرکت رنساس الکترونیکس در ژاپن و طوفان زمستانی در تگزاس تشدید شد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، رالف برندشتتر گفت: فولکس واگن مشاغل اداری را ۴۰۰۰ هزار مورد کاهش خواهد داد و ۲۰۰۰ موقعیت شغلی برای فعالیت‌های دیجیتالی ایجاد می‌کند. این شرکت همچنین به کاهش پیچیدگی تولید و پایین بردن هزینه‌ها و محدود کردن استخدام از خارج شرکت تا حد امکان ادامه می‌دهد.

منبع: ایسنا
برچسب ها: فولکس واگن
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: