تیتر امروز

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...
گزارش میدانی دیدار از وضعیت مراکز واکسیناسیون کرونا

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...

تزریق دوز دوم واکسن کرونای سالمندان با تاخیر مواجه شده است. نسرین نیکنام در گزارشی میدانی به تنها مرکزی سر زده است که تا چند روز قبل امکان تزریق دوز دوم واکسن در آن وجود داشت، اما...
شوالیه‌ای از سردسیر!
یورو بیست (۲)

شوالیه‌ای از سردسیر!

«یورو بیست» عنوان ستونی است که به مناسبت برگزاری مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا یا یورو منتشر می‌شود و روزنگار‌ی است از آرش راهبر مسئول میز ورزشی دیدارنیوز.

دوباره اخباری در مورد احتمال انتقال لائوتارو مارتینز به بارسلونا در تابستان پیش رو مطرح شده است.

کد خبر: ۸۹۳۱۱
۱۵:۰۸ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

بارسلونا مارتینز اینتر

دیدارنیوز - پروسه تمدید قرارداد لائوتارو مارتینز با باشگاه اینترمیلان هنوز قطعی نشده. اگرچه مذاکرات براین توافق بین طرفین چند ماه طول کشید و به نظر می‌رسید لائوتارو تصمیم خود برای ماندن در سن سیرو را قطعی کرده بود، اما حالا وضعیت دوباره پیچیده شده است. لائوتارو مارتینز اخیر مدیر برنامه خود را تغییر داده و می‌خواهد مذاکره با مدیران باشگاه ایتالیایی را از صفر آغاز کند.

نشریه اسپورت مدعی شد این تغییر شرایط ممکن است شایعات انتقال مهاجم جوان و آرژانتینی را به بارسلونا دوباره زنده بمکند. لائوتارو مارتینز تابستان سال گذشته نیز به شدت مورد توجه کاتالان‌ها قرار داشت و شاید اگر شیوع ویروس کرونا و مشکلات مالی نتاشی از آن نبود، حالا شاهد حضور این بازیکن در استادیوم نوکمپ بودیم.

با توجه به از دست دادن لوییس سوارز در تابستان فصل گذشته و فقدان یک مهاجم نوک تخصص در ترکیب بارسلونا، مهم‌ترین اولویت این تیم در تابستان پیش رو جذب یک مهاجم جدید خواهد بود. به نظر می‌رسد جذب لائوتارو مارتینز از بازیکن گران قیمتی مانند ارلینگ هالند آسان‌تر است و به همین دلیل ممکن است کاتالان‌ها دوباره تلاش برای خرید این بازیکن را آغاز بکنند. البته با توجه به موفقیت اینتر در فصل جاری، لائوتارو مارتینز فعلا از شرایط خود در این تیم ابراز رضایت کرده و تاکید آنتونیو کونته نیز حفظ تمام ستاره‌های نراتزوری برای حضوری قدرتمندانه در فصل بعد لیگ قهرمانان است.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: