تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.

حداقل مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۰، بسته به داشتن اولاد و همسر بین ۴ میلیون و ۲۰۰ تا ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

کد خبر: ۸۹۳۰۱
۱۴:۳۱ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

حداقل حقوق بازنشستگان

دیدارنیوز ـ طبق اعلام رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری، احکام جدید حقوق کارگران و بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی ۱۱ اردیبهشت ماه اعلام می‌شود. علی دهقان‌کیا رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان تهران روز گذشته اعلام کرد، حداقل مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۰، بسته به داشتن اولاد و همسر بین ۴ میلیون و ۲۰۰ تا ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است. در نتیجه مستمری آن‌ها از ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در اسفند ۹۹ به این ارقام می‌رسد تا تفاوت میان بازنشستگان حداقلی‌بگیر تامین اجتماعی و کشوری برداشته شود.

او همچنین اعلام کرد در احکام جدید برخی مستمری‌بگیران نسبت به اسفند ماه تا ۱۰۰ درصد افزایش مستمری دارند. احکام جدیدی که به گفته حسن صادقی رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری ممکن است فردا و به مناسبت روز جهانی کارگر صادر شود.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
مر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
0
0
سلام من بازنشسته تامین اجتماعی هستم حکم من زدن من با ۲۱سال سابقه شده ۳۵۸۰۰۰۰تومن مگه نگفتی حداقل بگیرها ۴۲۰۰۰۰۰۰ میگیرن لطفا پاسق دهید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
0
0
چرا مال ازکارافتادگان کلی بازازچهارمیلیون کمتره پس بریم بمیریم خدا را خوش نمیاد حق مارابخورید کوفتیم ۳۹۰۰اونم نمیدین