تیتر امروز

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.
کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شورای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...

حاضران در تجمع می‌گویند: هنوز مستمری‌ها زیر خط فقر است و کفاف هزینه‌های زندگی را نمی‌دهد. این تجمع در کرج، مشهد و چند شهر دیگر برگزار شده.

کد خبر: ۸۹۳۰۰
۱۴:۲۷ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰

تجمع بازنشستگان کارگری

دیدارنیوز ـ امروز (یازدهم اردیبهشت) جمعی از بازنشستگان کارگری در برخی استان‌ها مقابل ادارات تامین اجتماعی جمع شدند. این بازنشستگان ضمن تاکید بر مطالبات اصلی خود از جمله؛ مستمری بالاتر از خط فقر، درمان رایگان و بی‌نیازی از بیمه تکمیلی، تشکل‌یابی مستقل و برخورداری از حق مشارکت، خواستار توجه مسئولان و کارشناسان سازمان تامین اجتماعی به حقوق قانونی خود شدند. حاضران در تجمع می‌گویند: هنوز مستمری‌ها زیر خط فقر است و کفاف هزینه‌های زندگی را نمی‌دهد. این تجمع در کرج، مشهد و چند شهر دیگر از ساعت ۱۰:۳۰ امروز برگزار شده است.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: