تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس اعلام کرد که افراد بالای ۸۰ سال می‌توانند برای تزریق واکسن کرونا به نقاهتگاه شهید تهرانی مقدم و سه درمانگاه این شهرستان مراجعه کنند.

کد خبر: ۸۹۱۲۴
۱۶:۰۲ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰

نقاهتگاه فردیس مرکز تزریق واکسن کرونا

دیدارنیوز ـ دکتر محمدرضا ترابی روز پنجشنبه در گفتگویی افزود: در شهرستان فردیس علاوه بر نقاهتگاه شهید تهرانی مقدم افراد بالای ۸۰ سال می‌توانند برای دریافت واکسن به سه درمانگاه وابسته به شبکه بهداشت و درمان فردیس مشکین دشت، شهدا و، ولی عصر (عج) مراجعه کنند.

وی توضیح داد: نقاهتگاه شهید تهرانی مقدم فردیس به دلیل فضای باز به عنوان اصلی‌ترین مرکز تزریق واکسن برای افراد بالای ۸۰ سال در نظر گرفته شده است.

وی توضیح داد: این سه مراکز درمانی و نقاهتگاه شهید تهرانی مقدم همه روزه از ساعت هشت صبح تا ۱۸ برای تزریق واکسن افراد بالای ۸۰ سال آماده خدمات دهی هستند.

شهرستان فردیس با جمعیت ۶۰۰ هزار نفر در جنوب کلانشهرکرج مرکز استان البرز قرار دارد.

منبع: ایرنا
برچسب ها: واکسن کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: