تیتر امروز

«رئیسی» رییس است؛ اما...
اردوگاه اصولگرایان و انتخابات ۱۴۰۰

«رئیسی» رییس است؛ اما...

در اردوگاه اصولگرایی اوضاع به ظاهر بر وفق مراد ابراهیم رئیسی است اما حضور چندین نامزد دیگر از این جناح نشان از آن دارد که بازی پیچیدگی‌های بیشتری هم دارد و کار شاید به این سادگی نیست.
جهانگیری در تقلا، پزشکیان چراغ خاموش، لاریجانی مرموز!
اردوگاه اصلاح‌طلبان و انتخابات ۱۴۰۰

جهانگیری در تقلا، پزشکیان چراغ خاموش، لاریجانی مرموز!

سیمای انتخاباتی اردوگاه‌های رقیب مشخص شده است. در اردوی اصلاح‌طلبی هواداران جهانگیری در تقلا هستند، پزشکیان هنوز با چراغ خاموش حرکت می‌کند و علی لاریجانی مرموزترین نامزد این دوره است.

تراکتور سازی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا عملکرد بسیار خوبی درخط دفاع داشته است. اما مهاجمان این تیم نتوانسته‌اند انتظارات را در خط حمله برآورده کنند. از این رو دیدار برابر شارجه یک فرصت طلایی برای جبران است.

کد خبر: ۸۹۱۱۵
۱۵:۲۶ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰

فرصت طلایی برای مهاجمان تراکتور

دیدارنیوز:  تیم تراکتور تا پیش از برگزاری بازی شب پایانی دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۲ با چهار مساوی و یک برد و ۷ امتیاز در مکان دوم جدول رده بندی گروه دوم قرار دارد. این تیم امشب به مصاف الشارجه ۱۱ امتیاز خواهد رفت که پیش از این صعود خود را به عنوان تیم اول گروه قطعی کرده است.

بی شک مهمترین شاخصه تیم تراکتور در این دور از رقابت ها، عملکرد خوب این تیم در فاز دفاعی بوده است؛ شاگردان خطیبی در ۴ بازی متوالی اخیر گلی دریافت نکرده اند؛ در کنار این رکورد خوب، اما تراکتوری‌ها در گلزنی عملکرد خوبی نداشته اند و طی ۴ بازی اخیر تنها یک گل به ثمر رسانده اند.

بازی امشب مقابل الشارجه یک فرصت طلایی برای مهاجمان تیم تراکتور است که با گلزنی در این دیدار بتوانند در صعود تیم شان به دور حذفی موثر واقع شوند. محمد عباس زاده، بهترین گلزن تراکتور در لیگ برتر، شروع خوبی در آسیا داشت و توانست در بازی اول مقابل پاختاکور دو گل به ثمر برساند. در ادامه، اما این بازیکن نتوانست روند گلزنی خوب خود را ادامه دهد.

پیمان بابایی، دیگر مهاجم تیم تراکتور که در نیم فصل دوم سرخ پوش شد طی بازی‌های اولی که برای این تیم در لیگ انجام داد نتوانست گلزنی کند. او امیدوار بود که گلزنی‌های خود برای تراکتور را در آسیا آغاز کند، اما تا این لحظه موفق به این کار نشده است. بازی امشب مقابل الشارجه که می‌تواند یک بازی فراموش نشدنی برای تراکتوری‌ها باشد، بهترین فرصت برای بابایی است که بتواند گلزنی کرده و فشار‌ها را از روی خود بکاهد.

سامان نریمان جهان، اشکان دژاگه، سعید واسعی و علی فتحی دیگر عناصر تهاجمی تیم رسول خطیبی هستند که می‌توان روی گلزنی آن‌ها در بازی حساس امشب حساب باز کرد.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: