تیتر امروز

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

با پایان یافتن مهلت ثبت نام نامزد‌های انتخاباتی، سیمای انتخاباتی ۱۴۰۰ تا حدودی روشن شده است. با این حال تصمیم اصلی را شورای نگهبان می‌گیرد؟ چه سناریو‌هایی پیش روی انتخابات است؟

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس تصمیمات مدیریت کرونا استانی ورود مسافر پاکستانی به داخل خاک کشور از ۸ اردیبهشت ماه جاری به پایانه مرزی میرجاوه ممنوع است.

کد خبر: ۸۹۰۸۹
۱۳:۳۰ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰

 پایانه مرزی میرجاوه

دیدارنیوز ـ به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایوب کرد روز پنجشنبه در این باره اظهار داشت: با توجه به اعلام ستاد مدیریت کرونا استانی دستورالعمل‌های لازم از سوی این اداره کل به تمامی دستگاه‌های مستقر در پایانه مرزی میرجاوه به منظور جلوگیری از شیوع ویروس جهش یافته هندی ابلاغ شده است.

وی ادامه داد: این اداره کل بر اجرای تمامی دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد کرونا اهتمام ویژه دارد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: خروج مسافران از این پایانه مرزی به پاکستان بلامانع است، اما ورود ممنوع است.

کرد گفت: تبادلات تجاری با کشور دوست و همسایه پاکستان همچون روال گذشته با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی در حال انجام است.

این در حالیست که یک منبع در گمرک میرجاوه گفت: هنوز دستورالعمل ممنوعیت ورود اتباع خارجی به این گمرک ابلاغ نشده است.

باوجودی که دولت ورود مسافران از هند و پاکستان را ممنوع اعلام کرده، اما روح‌الله لطیفی، سخنگوی گمرک کشور امروز گفته است: «بعد از گذشت چهار روز هنوز ابلاغ ممنوعیت ورود اتباع به دست آن‌ها نرسیده است و مسافران از مرز‌های زمینی پاکستان به ایران تردد می‌کنند.»

به گفته لطیفی، ۸۰ مسافر پاکستانی و پنج ایرانی امروز از مرز میرجاوه به تفتان پاکستان و ۷۲ پاکستانی و چهار ایرانی از مرز تفتان پاکستان به مرز میرجاوه سیستان و بلوچستان وارد شدند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: