تیتر امروز

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

با پایان یافتن مهلت ثبت نام نامزد‌های انتخاباتی، سیمای انتخاباتی ۱۴۰۰ تا حدودی روشن شده است. با این حال تصمیم اصلی را شورای نگهبان می‌گیرد؟ چه سناریو‌هایی پیش روی انتخابات است؟

معاون محیط‌زیست دریایی سازمان حفاظت محیط‌زیست با تاکید بر تدوین و ابلاغ استاندارد‌های آب محیطی در خزر و خلیج فارس، از پایش دقیق آب خلیج فارس از دریای عمان تا کرانه اروند خبر داد.

کد خبر: ۸۹۰۶۳
۱۱:۴۹ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰

پایش آب و رسوبات خلیج فارس

دیدارنیوز ـ به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست، احمدرضا لاهیجان‌زاده از انعقاد قرارداد با پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی خبر داد و گفت: برای پایش آب‌های خلیج فارس و دریای عمان از طریق کشتی تحقیقاتی قراردادی منعقد کرده که اقدام بسیار خوبی در راستای حفظ محیط زیست این منطقه است.

وی افزود: بر اساس قرارداد منعقد شده مقرر شد، سالی دو بار یک کشتی از عمان تا اروند در آبادان به طور گسترده نمونه برداری انجام دهد. بر این اساس پایش جامع از آب و رسوبات دریا صورت می‌گیرد.

معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به این مهم که پایشی گسترده به این صورت در ۱۵ سال گذشته صورت نگرفته است، گفت: این پایش از سال ۲۰۰۵ تا کنون، انجام نشده بود، اما اکنون با تجهیزات نوین و ابزار‌های مناسب پایش را شروع می‌کنیم.

لاهیجان‌زاده خاطرنشان کرد: قرارداد این پروژه منعقد شده و به زودی کشتی برای انجام کار پایش حرکت می‌کند.

منبع: ایرنا
برچسب ها: خلیج فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: