تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

در جریان بازی دیشب پاری سن ژرمن و منجستر سیتی مارکو وارتی به پپ گواردیولا مربی منچستر سیتی گفته است: «به دنبال چه هستی؟ خفه شو!»

کد خبر: ۸۹۰۴۰
۱۰:۱۶ - ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۰

مارکو وراتی گواردیولا

دیدارنیوز:  در حالی که پاری سن ژرمن نیمه اول دیدار برابر منچسترسیتی را با تک گل مارکینیوش پیروز به رختکن رفته بود، در ۴۵ دقیقه دوم اوضاع کاملاً تغییر کرد و تیم پپ گواردیولا با ارائه یک نمایش برتر و به ثمر رساندن دو گل به پیروزی ۲-۱ دست یافت تا از شانس بالایی برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا برخوردار باشد.

اما اسکای اسپورتس از رخ دادن یک اتفاق بسیار عجیب در جریان دیدار PSG و سیتی رونمایی کرده است؛ جایی که بازی با نتیجه ۱-۰ به سود میزبان در جریان بوده و میکروفون‌های کنار زمین صدای توهین عجیب مارکو وراتی به پپ گواردیولا را به گوش رسانده اند. در واقع خالی بودن ورزشگاه نیز مزید بر علت شده که این صدا واضح‌تر به گوش برسد.

در همین راستا مفسران اسکای اسپورتس مدعی شدند که هافبک ایتالیایی پاری سن ژرمن خطاب به پپ گواردیولا گفته است: " دنبال چی هستی؟ خفه شو".

اما این اتفاق به چه دلیلی رخ داده است؟ ماجرا از این قرار بوده که بعد از تکل مارکو وراتی داور اعلام خطا می‌کند، امّا گواردیولا دست به اعتراض زدند و از فلیکس بریش می‌خواهد که به ستاره ایتالیایی PSG کارت زرد نشان داد؛ موضوعی که عصبانیت ماکو وراتی و نهایتاً به گوش رسیدن این مکالمه را در پی داشته است.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: