تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شورای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

مدیر روابط عمومی ستاد مراکز معاینه فنی شهر تهران اعلام کرد: ساعت کاری مراکز آبشناسان و الغدیر از امروز /چهارشنبه/ به مدت دست کم ۲ ساعت افزایش یافته است و آخرین وضعیت ساعت کاری مراکز معاینه فنی و واحد‌های سیار نیز اعلام شد.

کد خبر: ۸۸۹۷۵
۱۵:۴۱ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

ساعت کاری مراکز معاینه فنی

دیدارنیوز ـ به گزارش روز چهارشنبه ستاد مراکز معاینه فنی شهر تهران، محمدرضا گویا درباره وضعیت مراجعه خودرو‌ها به مراکز گفت: در حال حاضر روزانه حدود ۷ هزار دستگاه خودرو به مراکز معاینه فنی شهر تهران مراجعه می‌کند.

وی اضافه کرد: تعدادی از مراکز مانند بیهقی و سراج از سایر مراکز شلوغ‌تر است و مراجعان به این مراکز جهت ارائه خدمات باید زمان بیشتری را صرف کنند، اما مراکز واقع در بخش جنوب تهران مانند چمران، الغدیر، شقایق خلوت و فاقد صف است.

گویا از شهروندان درخواست کرد تا جهت مدیریت زمان از طریق نوبت دهی اینترنتی که در سامانه تهران من my.tehran.ir قابل دسترس است با تعیین وقت قبلی به این مراکز مراجعه کنند.

وی اضافه کرد: شهروندان می‌توانند در صورت تمایل به پذیرش حضوری، از طریق سامانه مدت انتظار در سایت ستاد معاینه فنی، خلوت‌ترین مرکز را انتخاب کنند.

ساعت کاری مراکز معاینه فنی

ساعت کاری مراکز معاینه فنی

گویا اضافه کرد: سامانه مدت انتظار شامل اطلاعات کاملی از جانمایی مراکز در نقشه، ساعت کاری و مدت انتظار در مراکز است، علاوه بر این رنگ‌های مختلف نشانگر هر مرکز در این سامانه گویای مدت انتظار آن مرکز است.

وی ادامه داد: رنگ سبز به معنای انتظار در کمتر از یک ساعت، رنگ زرد انتظار از یک تا سه ساعت و رنگ قرمز نشانگر انتظار بالای سه ساعت است.

مدیر روابط عمومی ستاد مراکز معاینه فنی شهر تهران درباره خودرو‌های مشمول معاینه فنی در سال ۱۴۰۰ افزود: امسال خودرو‌های تولید داخل ۱۳۹۵ و ماقبل و خودرو‌های وارداتی ۲۰۱۶ و ماقبل مشمول معاینه فنی هستند و باید این خودرو‌ها از ابتدای سال نسبت به اخذ معاینه فنی خودرو اقدام کنند.

باتوجه به تغییر ساعات کاری مراکز معاینه فنی، شهروندان می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی ستاد معاینه فنی inspection.tehran.ir و یا تماس با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ از آخرین وضعیت فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران مطلع شوند.

شهر تهران از ظرفیت۵۶ خط معاینه فنی مختص خودرو‌های سبک در ۱۷ مرکز معاینه فنی ثابت و هشت واحد سیار تک خطه و همچنین سه مرکز معاینه فنی تک خطه مختص خودرو‌های سنگین برخوردار است.

منبع: ایرنا
برچسب ها: معاینه فنی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: