تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.

نظرسنجی بهترین گل هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ در حالی در سایت رسمی AFC آغاز شده، تیم های ایرانی نماینده ای در آن ندارند.

کد خبر: ۸۸۹۴۸
۱۴:۴۹ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

جای خالی ایرانی‌ها در نظرسنجی هفته پنجم ACL

دیدارنیوز - هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ در حالی به پایان رسید که ۴ نماینده ایران در بازی های این هفته نه موفق به کسب برد شدند و نه توانستند گلی را از خط دروازه ها عبور بدهند.

در پایان بازی های هر هفته شاهد ایجاد یک نظرسنجی در سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا بودیم که طی چهار هفته اخیر نتایج با حضور گلزنان ایرانی به سود نمایندگان کشورمان رقم می خورد اما با توجه به نتایج این هفته، ایرانی ها جایی در نظرسنجی هفته پنجم ندارند.

سایت رسمی AFC در نظرسنجی مربوط به هفته پنجم گل های تیم، متواز از الوحده به پرسپولیس، سالم صالح از شارجه به نیروی هوایی، محمد داوود از الشرطه به الدحیل، لوسیانو ویتو از الهلال به آجی ام کا و عبدو ان دیایه از الوحدات به النصر ۵ گلی هستند که این سایت از کاربران خود خواسته تا از میان آنها بهترین گل هفته را انتخاب کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: