تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شوارای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

سرمربی الریان باوجود حذف زود هنگام از لیگ قهرمانان آسیا از عملکرد تیمش راضی است. او وضعیت بد آب و هوایی را یکی از دلایل عملکرد ضعیف تیمش دانست.

کد خبر: ۸۸۹۴۵
۱۴:۴۵ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

بلان: پرسپولیس

دیدارنیوز - الریان در آخرین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف پرسپولیس خواهد رفت.

الریان درحالی پای به این دیدار می‌گذارد که هیچ شانسی برای صعود ندارد.

لوران بلان در نشست خبری قبل از بازی گفت: گروهی که ما در آن بودیم، گروه سختی بود. پرسپولیس شانس اول صعود بود و الوحده و گوا هم بازی‌های خوبی را هم به نمایش گذاشتند.

او ادامه داد: از عملکرد بازیکنانم در دیدارهای قبلی راضی هستم. تنها در زدن ضربات آخر و گلزنی مشکل داشتیم. ما برابر الوحده دو گل زدیم و برابر پرسپولیس و گوا هم یک گل به ثمر رساندیم. دوباره تکرار می‌کنم که آب و هوا اینجا بسیار کار را سخت کرد. در تمرین روز گذشته بازیکنان را بسیار خسته دیدم که این نتیجه وضعیت آب و هوای گوا است.

بلان در پایان گفت: با حضور در لیگ قهرمانان آسیا تجربه لازم را به دست آوردیم و این در بازی‌های بعدی به ما کمک خواهد کرد. الریان باشگاه بزرگی است اما بعضی از بازیکنان برای نخستین بار در لیگ قهرمانان حضور پیدا کردند. بر این باورم که عملکرد تیم سال بعد بهتر خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: