تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.

بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس تصمیم سرمربی آبی‌ها را اشتباه خواند.

کد خبر: ۸۸۹۰۰
۱۲:۲۳ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

رهاد مجیدی

دیدارنیوز - فرهاد مجیدی در بازی الاهلی عربستان سعید مهری بازیکن این تیم را به زمین بازی فرستاد، ولی ۱۵ دقیقه بعد او را تعویض کرد. فرزاد آشوبی بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس در واکنش به این اتفاق می‌گوید: «اینکه استقلال به تکامل فنی در لیگ قهرمانان نرسیده، می‌تواند دلایل فنی داشته باشد. مثلا تعویض سعید مربی یکی از این دلایل بود. او کلا ۱۵، ۱۶ دقیقه در زمین بود و بعد مجددا تعویض شد. این‌ها نشان از عدم شناخت است. اصلا نیازی نیست که بگوئیم فرهاد مجیدی اشتباه کرد یا نه؟ وقتی مربی در چنین بازی حساسی بازیکن را تعویض می‌کند یعنی اعتراف به اشتباه است.»

او در پاسخ به این سوال که به هر حال ممکن است یک روز روز بازیکن نباشد و اینطور تعویض شود، جواب می‌دهد: «همه چیز در تمرینات قبل از بازی مشخص است. به ندرت اتفاق می‌افتد بازیکن به عنوان تعویضی به زمین برود و بعد دوباره تعویض شود. البته باید ببینیم ایده فرهاد مجیدی چه بوده است.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: