تیتر امروز

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

با پایان یافتن مهلت ثبت نام نامزد‌های انتخاباتی، سیمای انتخاباتی ۱۴۰۰ تا حدودی روشن شده است. با این حال تصمیم اصلی را شورای نگهبان می‌گیرد؟ چه سناریو‌هایی پیش روی انتخابات است؟

سرمربی تیم چلسی از عملکرد تیمش در دیدار برابر رئال مادرید در لیگ قهرمانان ابراز رضایت کرد.

کد خبر: ۸۸۸۸۷
۱۱:۳۲ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

توخل: باید یک گل دیگر در مادرید می زدیم

دیدارنیوز - به نقل از ساکرنت، جدال حساس رئال مادرید و چلسی در دور رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برنده نداشت و با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

توماس توخل سرمربی تیم فوتبال چلسی که تاکنون در تیم های مختلف برابر رئال مادرید باخت ندارد، بعد از این دیدار گفت: ما مسابقه را خیلی خوب شروع کردیم، شجاعانه و موثر عمل کردیم و سزاوار پیروزی در نیمه اول بودیم ، موقعیت های خود را داشتیم. متأسفانه تیم حریف یک گل فوق العاده به ثمر رساند که انتظار آن را نداشتیم و خیلی سخت است که این توپ را بگیرید.  در ادامه نتوانستند موقعیتی ایجاد کنند یعنی ما به آنها موقعیتی ندادیم. نتیجه بعد از نیمه اول ناامید کننده بود. باید آرامش خود را حفظ می کردیم و اعتماد به نفس خود را از دست ندهیم.

او در ادامه صحبت های خود گفت: نیمه دوم بسیار تاکتیکی بود، احساس می کردید که کمی خسته شده ایم. ما فقط چند روز فرصت داشتیم تا یک بازی سخت خارج از خانه برابر رئال مادرید داشته باشیم و در نهایت فکر می کنم تساوی یک بر یک بد نباشد. گل ما کاملاً شایسته بود و ما باید حداقل یک گل دیگر می زدیم. ما هیچ چیز را از دست ندادیم،  اگر شما در مقابل تیمی با فوتبالیست های رده بالا بازی کنید ممکن است این اتفاق رخ دهد و غافلگیر شوید.

دیدار برگشت دو تیم هفته بعد برگزار می شود تا چهره فینالیست لیگ قهرمانان اروپا مشخص شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: