تیتر امروز

پیروزی رئیسانه یا سیاست‌ورزی ظریفانه

پیروزی رئیسانه یا سیاست‌ورزی ظریفانه

ظریف کاندیدا می‌شود؟ شورای نگهبان وزیر خارجه را تأیید صلاحیت می‌کند؟ تقابل او و ابراهیم رئیسی فضای سیاسی را دو قطبی می‌کند؟ این‌ها از اصلی‌ترین سؤالات حال حاضر فضای سیاسی است.
رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور زنجان:

رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: جرایم رانندگی معوق ۲ برابری مشمول بخشودگی شده است و صاحبان وسایط نقلیه می‌توانند با توجه به مهلت تعیین شده نسبت به پرداخت اصل جریمه اقدام و از این فرصت استفاده کنند.

کد خبر: ۸۸۸۳۱
۰۹:۳۰ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

بخشودگی جرایم رانندگی معوق

دیدارنیوز ـ سرهنگ محمدحسن خلجی روز چهاشنبه در گفتگویی افزود: افرادی که جرایم رانندگی خود را تا پایان سال ۹۹ پرداخت نکرده اند و میزان آن ۲ برابر شده است این مبلغ به میزان اولیه برگشته و می‌توانند نسبت به پرداخت اصل جریمه اقدام کنند.

وی با بیان اینکه بخشودگی جرایم از چهارم اردیبهشت ماه جاری همزمان با سراسر کشور در زنجان نیز آغاز شده است، اظهار داشت: افراد می‌توانند تا پایان دی ماه امسال از مزایای طرح بخشودگی جرایم بهره‌مند شوند که اگر از این فرصت استفاده نشود در غیر این صورت میزان جرایم معوق به قوت خود باقی خواهد بود.

خلجی با اشاره به اینکه این طرح بخشودگی، شامل جرایم رانندگی سال ۱۴۰۰ نیست، تصریح کرد: افراد می‌توانند اصل جرایم رانندگی ۹۹ را تا پایان دی امسال از طریق درگاه‌های بانکی به صورت حضوری و غیرحضوری، واریز کرده و نسبت به تسویه حساب بدهی خود اقدام کنند.

وی اظهار داشت: شهروندان از طریق دفاتر پلیس ۱۰+ یا سامانه ۱۲۰ پلیس راهور می‌توانند لیست جرایم رانندگی مربوطه به وسایط نقلیه خود را دریافت کنند و افراد اگر مشکل و یا شکایتی دارند می‌توانند موضوع را از طریق پلیس راهور پیگیری کنند.

منبع: ایرنا
برچسب ها: ترافیک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: