تیتر امروز

تراژدی دریاچه ارومیه؛ احتضار طولانی و دردناک!

تراژدی دریاچه ارومیه؛ احتضار طولانی و دردناک!

برداشت بی‌رویه از آب‌های زیرزمینی و حفر چاه‌های غیر مجاز در اطراف دریاچه ارومیه با پیشنهاد رئیس دولت نهم و دهم حیات این دریاچه را به خطر انداخت اما در طول سال‌های گذشته بر این دریاچه چه گذشت؟
اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!
هشدار به کسانی که به دنبال تغییر سرمربی تیم ملی‌اند

اخراج اسکوچیچ، پوست خربزه زیر پای فوتبال ایران!

در فاصله کمی از موفقیت تیم ملی در منامه، انتشار برخی اخبار در مورد پایان کار اسکوچیچ و آوردن یک مربی نامدار، قطعا مثل یک خنجر از پشت برای فوتبال ایران خواهد بود.

رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان طی بیانیه‌ای برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد.

کد خبر: ۸۸۸۲۵
۰۹:۱۳ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

حشمتیان ا

دیدارنیوز - قدرتعلی حشمتیان در نشست خبری با اشاره به برنامه‌های خود برای انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: تصمیم گرفتم بیایم تا فساد را ریشه کن کنم و شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی عینیت یابد و ایران را سربلند و ایرانی را در سراسر گیتی سربلندتر کنم.

وی یادآور شد: من از رد صلاحیت ترسی ندارم چرا که نقطه تاریکی در کارنامه من نیست. من مال و اموال خود را از صفر تا صد در اختیار قوه قضاییه قرار می‌دهم و کابینه ائتلافی‌ام از مستقلان و حتی اصلاح‌طلب و اصولگرایان معتدل خواهد بود.

حشمتیان با اشاره به جلسات جبهه مستقلین و اعتدالگرایان با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، تصریح کرد: محسن هاشمی گفت بنا به دلایلی نمی‌خواهم کاندیدای ریاست جمهوری شوم و عزت‌الله ضرغامی گفت نیاز به کمک هیچ جریانی ندارم، بنابراین سه نامزد جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران اینجانب، علی مطهری و سردار حسین دهقان خواهیم بود.

رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان در پایان گفت: شعار من برای این دوره از انتخابات «آسایش دو گیتی نه افراط و نه تفریط» است و معاون اول کابینه‌ام رضا رحمانی، وزیر سابق صنعت معدن و تجارت خواهد بود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: