تیتر امروز

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...
گزارش میدانی دیدار از وضعیت مراکز واکسیناسیون کرونا

فعلا واکسن کرونا نیست ؛ شاید وقتی دیگر ...

تزریق دوز دوم واکسن کرونای سالمندان با تاخیر مواجه شده است. نسرین نیکنام در گزارشی میدانی به تنها مرکزی سر زده است که تا چند روز قبل امکان تزریق دوز دوم واکسن در آن وجود داشت، اما...
شوالیه‌ای از سردسیر!
یورو بیست (۲)

شوالیه‌ای از سردسیر!

«یورو بیست» عنوان ستونی است که به مناسبت برگزاری مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا یا یورو منتشر می‌شود و روزنگار‌ی است از آرش راهبر مسئول میز ورزشی دیدارنیوز.

رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان طی بیانیه‌ای برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد.

کد خبر: ۸۸۸۲۵
۰۹:۱۳ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

حشمتیان ا

دیدارنیوز - قدرتعلی حشمتیان در نشست خبری با اشاره به برنامه‌های خود برای انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: تصمیم گرفتم بیایم تا فساد را ریشه کن کنم و شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی عینیت یابد و ایران را سربلند و ایرانی را در سراسر گیتی سربلندتر کنم.

وی یادآور شد: من از رد صلاحیت ترسی ندارم چرا که نقطه تاریکی در کارنامه من نیست. من مال و اموال خود را از صفر تا صد در اختیار قوه قضاییه قرار می‌دهم و کابینه ائتلافی‌ام از مستقلان و حتی اصلاح‌طلب و اصولگرایان معتدل خواهد بود.

حشمتیان با اشاره به جلسات جبهه مستقلین و اعتدالگرایان با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، تصریح کرد: محسن هاشمی گفت بنا به دلایلی نمی‌خواهم کاندیدای ریاست جمهوری شوم و عزت‌الله ضرغامی گفت نیاز به کمک هیچ جریانی ندارم، بنابراین سه نامزد جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران اینجانب، علی مطهری و سردار حسین دهقان خواهیم بود.

رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان در پایان گفت: شعار من برای این دوره از انتخابات «آسایش دو گیتی نه افراط و نه تفریط» است و معاون اول کابینه‌ام رضا رحمانی، وزیر سابق صنعت معدن و تجارت خواهد بود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: