تیتر امروز

پیروزی رئیسانه یا سیاست‌ورزی ظریفانه

پیروزی رئیسانه یا سیاست‌ورزی ظریفانه

ظریف کاندیدا می‌شود؟ شورای نگهبان وزیر خارجه را تأیید صلاحیت می‌کند؟ تقابل او و ابراهیم رئیسی فضای سیاسی را دو قطبی می‌کند؟ این‌ها از اصلی‌ترین سؤالات حال حاضر فضای سیاسی است.

پاری سن ژرمن در دیدار رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان میزبان منچسترسیتی است.

کد خبر: ۸۸۸۲۳
۰۹:۰۰ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

پاریس - سیتی

دیدارنیوز - امشب یک جدال حساس بین دو تیم متمول  در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار خواهد شد.  منچسترسیتی و پاری سن ژرمن  دو تیم متمول با مالکان عرب به مصاف هم خواهند رفت.

پاری سن ژرمن در ۳ دیدار قبلی خودش برابر منچسترسیتی به ۲ مساوی و یک باخت رسیده است و طعم برد را نچشیده است. با این حال پپ گواردیولا نمی تواند حذف دردناک برابر تاتنهام در لیگ قهرمانان را فراموش کند که مائوریسیو پوچتینو را روی نمکت خود داشت.

دو تیم در شرایط بسیار خوبی هستند. پاریس با حضور پوچتینو موفق به کنار زدن بایرن مونیخ از لیگ قهرمانان شد و رقابت نزدیکی با لیل در لیگ فرانسه برای قهرمانی دارد. در طرف مقابل سیتی توانست دورتموند دیگر تیم آلمانی را کنار بزند و اوایل هفته با برتری برابر تاتنهام قهرمان جام اتحادیه شد تا اولین جام فصل را به دست بیاورد.

منچسترسیتی صدرنشین لیگ برتر است و دو برد تا قطعی کردن قهرمانی در لیگ فاصله دارد.

این دیدار تقابل دو ستاره جوان دو تیم نیز هست. فیل فودن هافبک جوان و خلاق سیتی که خیلی ها او را با پل گاسکویین مقایسه می کنند و کیلیان ام‌باپه، مهاجم گلزن پاریس تقابل جالبی با هم خواهند داشت.

دیدارهای برگشت هفته بعد برگزار می‌شود تا چهره فینالیست‌های لیگ قهرمانان اروپا مشخص شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: