تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد که یولیان ناگلزمان، سرمربی فعلی لایپزیش، فصل آینده جانشین هانسی فلیک در این باشگاه خواهد شد.

کد خبر: ۸۸۷۶۵
۱۴:۳۲ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰

 یولیان ناگلزمان

دیدارنیوز - بعد از اینکه هانسی فلیک اعلام کرد که در پایان این فصل از بایرن جدا خواهد شد، مدیران بایرن اکنون اعلام کردند که مربی جوان لایپزیش فصل آینده روی نیمکت این تیم خواهد نشست.

در بیانیه این باشگاه آمده است: "بایرن یولیان ناگلزمان را به عنوان سرمربی جدید خود منسوب کرد. سرمربی ۳۳ ساله متولد باواریا از تاریخ ۱ جولای امسال و پیش از آغاز فصل جدید از لایپزیش به بایرن منتقل خواهد شد.  

ناگلزمان قراردادی ۵ ساله با رکورددار قهرمانی در آلمان امضا کرده است که تا ۳۰ ژوئن سال ۲۰۲۶ اعتبار دارد.

این اتفاق در پی موافقت بایرن با تقاضای هانسی فلیک، سرمربی فعلی این تیم، برای فسخ قرارداد در تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ و دو سال پیش از موعد اتمام قرارداد، روی داد. "

ناگلزمان تنها ۲۸ سال داشت که در فوریه سال ۲۰۱۶ به عنوان سرمربی هوفنهایم منسوب شد و به جای هوب استیونز کهنه کار روی نیمکت این تیم نشست. ناگلزمان قرار بود بعداً در همان تابستان مسئولیت هدایت تیم را به عهده بگیرد، اما پس از کناره گیری استیونز به دلیل مشکلاتی که برای سلامتی اش پیش آمده بود، زودتر از موعد روی نیمکت هوفنهایم نشست. در آن زمان این باشگاه در رده هفدهم جدول بوندسلیگا قرار داشت و به نظر می‌رسید که در قطعا سقوط خواهد کرد، اما سرمربی جوان توانست آن‌ها را از سقوط نجات دهد.

ناگلزمان به این ترتیب تبدیل شد به جوانترین سرمربی دائم تاریخ که هدایت تیمی را در بوندسلیگا بر عهده داشته است.

او بعد‌ها و هنگامی که اندکی پس از تولد ۳۳ سالگی اش لایپزیش را به نیمه نهایی چمپیونزلیگ رساند، نام خود را در تاریخ اروپا نیز ثبت کرد. ناگلزمان با پشت سر گذاشتن رکورد قبلی ۳۵ سال دیدیه دشان، جوانترین سرمربی است که به جمع چهار تیم نهایی رسیده است و این کار را با حذف کردن اتلتیکو مادرید و دیگو سیمئونه‌ای انجام داد که اولین بازی خود را برای یک تیم فوتبال بزرگسالان در سالی که ناگلزمان به دنیا آمد، انجام داده بود. همچنین لازم به یادآوری است که ناگلزمان یک ماه از لیونل مسی هم کوچکتر است.

هربرت هینر، یکی از مدیران بایرن، بپدرباره توافق با ناگلزمان گفت: "یولیان ناگلزمان نماینده مربیان نسل جدید است. علی رغم سن کم او سابقه چشمگیری دارد. ما متقاعد شده ایم که با ناگلزمان به موفقیت‌های بزرگ چند سال اخیر ادامه خواهیم داد.‌

می‌خواهم به نمایندگی از بایرن صمیمانه از هانسی فلیک تشکر کنم. او هدایت تیم ما را در یک مقطع دشوار در سال ۲۰۱۹ به دست گرفت و سپس شش عنوان قهرمانی به دست آورد. هفتمین عنوان هم به زودی به دست می‌آید. او همیشه جایگاهی در کتاب‌های تاریخ بایرن خواهد داشت. ما برای او بهترین‌ها را برای آینده آرزو می‌کنیم. "

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: