تیتر امروز

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند
دیدار ۱۴۰۰؛ گفت‌وگو با رسول بابایی متخصص کمپین‌های انتخاباتی و برندینگ سیاسی

اسحاق جهانگیری؛ مهاجمی که بد دفاع می‌کند

در سلسله برنامه‌های دیدار ۱۴۰۰ رسول شکوهی در گفتگو با رسول بابایی متخصص برندینگ و کمپین سیاسی، هر بار به یک نامزد احتمالی می‌پردازند. برنامه سوم به اسحاق جهانگیری پرداخته است.
کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شورای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد که واکسیناسیون عمومی از امروز در فارس آغاز شده است.

کد خبر: ۸۸۷۵۳
۱۳:۴۳ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰

واکسیناسیون عمومی در فارس

دیدارنیوز ـ دکتر مهرزاد لطفی سه شنبه ۷ اردیبهشت در نشست روزانه ستاد دانشگاهی مدیریت بیماری کووید۱۹، علوم پزشکی شیراز گفت: واکسیناسیون عمومی در فارس با تزریق واکسن به افراد بالای ۸۰ سال از امروز شروع شده است.


لطفی گفت: از امروز واکسیناسیون علیه کروناویروس برای سالمندان بالای ۸۰ سال در فارس آغاز شد و امیدواریم در آینده‌ای نزدیک تمام مردم از دریافت واکسیناسیون علیه این ویروس منحوس بهره‌مند شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به آغاز واکسیناسیون عمومی علیه کروناویروس، یادآور شد: فراخوان انجام واکسیناسیون عمومی، از سوی مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاه‌های بهداشتی تحت پوشش به ترتیب اولویت بندی به گروه‌های هدف اطلاع رسانی انجام و تاکید می‌شود هم استانی‌ها از مراجعه به مراکز انجام واکسیناسیون خودداری کنند.

او با اشاره به فرآیند انجام واکسیناسیون علیه کووید۱۹ اظهار کرد: با همت مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، انجام واکسیناسیون علیه بیماری کووید۱۹ به گروه‌های هدف در سه نوبت صبح، عصر و شب در حال انجام است.

رئیس دانشگاه با بیان اینکه انجام واکسیناسیون علیه کووید۱۹، پایان کرونا نیست، تاکید کرد: باید تا ریشه کنی این بیماری قرن، نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی پایبند باشیم و رسیدن به این هدف، نیازمند مشارکت جدی تمام مردم جامعه است.

او با اشاره به روند افزایشی موارد ابتلا و فوت ناشی از کروناویروس در استان، ادامه داد: امید است با همراهی و همکاری مردم بتوانیم هر چه زودتر شاهد کنترل این بیماری، روند کاهشی ابتلا و بستری در استان باشیم.

لطفی با بررسی وضعیت ابتلا به کروناویروس در استان؛ ظرفیت تخت‌های ویژه در همه شهرستان‌های استان را نیز مورد ارزیابی قرار داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین فعالیت مراکز منتخب درمان سرپایی کروناویروس، آزمایشگاه‌های تشخیصی کووید۱۹، وضعیت سلامت بیماران عادی و ویژه بیمارستانی و اقدامات کارگروه‌های مختلف ستاد دانشگاهی را مورد بررسی قرار داد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: