تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
تابلو بورس

بالاخره امروز، ۷ اردیبهشت، رنگ سرخ تابلوی بورس جای خود را به رنگ سبز صعودی داد و شاخص کل بورس، شاخص کل هم‌وزن و شاخص کل فرابورس روندی مثبت داشتند.

کد خبر: ۸۸۷۴۳
۱۳:۱۵ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰

تابلو بورس شاخص کل بورس

دیدارنیوز ـ سرویس اقتصادی: در پایان روز معاملاتی امروز، ۷ اردیبهشت، شاخص کل بورس، شاخص هم‌وزن و شاخص کل فرابورس روندی صعودی داشتند. شاخص کل اوراق بهادار ۱.۳۲ درصد صعود داشت و ۱۵ هزار و ۶۹۸ واحد رشد کرد و بر روی ارتفاع یک میلیون و ۲۰۲ هزار و ۶۵۴ ایستاد. شاخص هم‌وزن هم با افزایش ۱۶۷ واحدی بر روی ۴۲۷ هزار و ۴۵۰ ایستاد.

هفت نمادی که بیشترین تأثیر را بر شاخص کل بورس گذاشتند عبارتند از: «فولاد»، «فملی»، «فارس»، «شستا»، «فخوز»، «وغدیر» و «شپنا». تمام این هفت نماد مثبت بودند.

نماد‌های «خساپا»، «شپنا»، «خودرو»، «برکت»، «فملی»، «شستا» و «خگستر» در گروه پرتراکنش‌های بورس و نماد‌های «کرمان»، «ذوب»، «شگویا»، «بپیوند»، «آریا»، «بگیلان» و «پیزد» در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند.

آخرین قیمت ۷۵ نماد حداقل یک درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۴۶۷ نماد با کاهش بیش از یک درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

حقوقی‌ها امروز حدود ۱۷۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به بیش از سه هزار و ۲۵۰ میلیارد تومان رسید.

شاخص کل فرابورس نیز با روندی صعودی، ۳۲ واحد افزایش داشت و بر روی ۱۷ هزار و ۶۳۶ ایستاد. نماد‌های تأثیرگذار فرابورس عبارت بودند از «کگهر»، «آریا»، «هرمز»، «شگویا»، «ارفع»، «زاگرس» و «وهور».

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: