تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.
در نامه‌ای به وزیر ارتباطات و فناوری

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در نامه‌ای به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بر لزوم ساماندهی ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی برنامه ملی واکسیناسیون کووید۱۹ به منظور پوشش کامل افراد ثبت نامی در این برنامه، تاکید کرد.

کد خبر: ۸۸۶۹۲
۱۱:۳۷ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰

وزیر بهداشت پیامک های واکسیناسون کرونا

دیدارنیوز ـ به گزارش روز سه شنبه وبدا، سعید نمکی در نامه به محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری نوشت: همان گونه که مستحضرید یکی از الزامات اساسی برنامه ملی واکسیناسیون کووید۱۹، اولویت بندی و نوبت دهی افراد جامعه است.

به این منظور، سامانه خوداظهاری، اولویت بندی، نوبت دهی و نیز ثبت گزارش عوارض واکسن در این وزارت بهداشت در حال راه اندازی است. از آنجایی که امر اطلاع رسانی به افراد ثبت نام شده در این سامانه مستلزم ارسال حداقل ۶ تا ۸ پیامک است، پیش بینی می‌شود به منظور پوشش کامل افراد ثبت نامی، حداقل به ۱.۵ میلیارد پیامک نیاز باشد؛ بنابراین خواهشمند است دستور فرمایید در زمینه تخصیص تعداد پیامک فوق اقدام و همکاری لازم صورت پذیرد.

تاکنون ۶۵۲ هزار و ۹۰۳ نفر دوز اول واکسن کرونا و ۱۷۱ هزار و ۲۱۰ نفر نیز دوز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۸۲۴ هزار و ۱۱۳ دوز رسید ... حدود دو میلیون دوز واکسن کرونا از تولید کنندگان مختلف شامل اسپوتنیک روسیه، سینوفارم چین، کوواکسین هند و آسترازنکای تولید کره جنوبی وارد کشور شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: