تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی
دانش آدینه ۳۸

ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی

در ۳۸ امین شماره دانش آدینه سروش زمانی مقدم به سراغ اصل جهانشمول بودن قوانین فیزیک رفته است. جستاری که نشان می‌دهد که چگونه میلیون‌ها جهان دیگر با قوانین فیزیکی دیگر می‌توانند وجود داشته باشند.

روزنامه الریاضیه عربستان نوشت که الاهلی به دنبال پیروزی برابر استقلال است تا هم انتقام شکست دور رفت را بگیرد و هم شانس خود را برای صعود بالا برد.

کد خبر: ۸۸۶۲۹
۰۸:۵۸ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰

 الاهلی برابر استقلال

دیدارنیوز - استقلال ایران و الاهلی عربستان یکی از مهم ترین بازی های هفته دوم دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را برگزار خواهند کرد.

روزنامه الریاضیه عربستان با تیتر" ماموریت دو گانه آسیایی الاهلی برابر استقلال" نوشت: ماموریت الاهلی این است که در دیدار برگشت برابر استقلال به پیروزی برسد تا هم انتقام شکست در بازی رفت را بگیرد و هم شانس خود را برای صعود به دور بعد بالا ببرد.

انتظار می رود که سرمربی رومانیایی الاهلی توازن را بین خط حمله و خط دفاعی برقرار سازد. او می داند که حریف برای بالا بردن شانس صعود خود به دنبال پیروزی است به ویژه اینکه آنها در دو دیدار اخیر برابر الدحیل تنها یک امتیاز کسب کرده اند و به سه امتیاز این بازی نیاز دارند.

هم استقلال و هم الاهلی ۷ امتیازی هستند و دو تیم برای صعود به پیروزی نیاز دارند.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: