تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شوارای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

مردی ۴ زنه به نام نوید ابراهیمی و هر ۴ همسرش در برنامه‌ای اینترنتی با نام «مثل خواهر» حضور پیدا کردند

کد خبر: ۸۸۵۸۷
۱۵:۳۰ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

4 همسری

دیدارنیوز - مردی ۴ زنه به نام نوید ابراهیمی و هر ۴ همسرش با حضور در یک برنامه تلویزیونی به تبلیغ ازدواج مجدد پرداختند. هر چند برخی از افراد جامعه چند همسری را یک پدیده موثر در کاهش مشکلات تجرد زنان در کشور عنوان می‌کنند ولی برخی کارشناسان نیز بر این باور هستند که ترویج چند همسری نه تنها در دوره کنونی کارایی ندارد بلکه باعث بروز مفاسد و مشکلات بزرگ‌تری برای کشورمان خواهد شد.

شروع تصویر این است: مرد دست به سینه با لبخندی به پهنای صورت و حالتی فاتحانه وسط کادر ایستاده و ۴ همسرش هم در کنار او (برای حفظ تقارن کادر در هر طرف ۲ همسر) در آسمان، در میان ابر‌ها! این ویدیو‌ها بخش‌هایی از برنامه‌ای اینترنتی با نام «مثل خواهر» است که در ابتدای آن لوگوی «حمایت از حقوق مردان» دیده می‌شود.

حمایت از حقوق مردان هم یک صفحه اینستاگرامی دارد که در بالای صفحه نوشته شده است: «انجمن حمایت از حقوق مردان در سال ۸۹ به منظور بالا بردن آگاهی مردان ایرانی جهت رهایی از ظلم‌ها و قوانین ظالمانه‌ای که به آن‌ها تحمیل می‌شود تاسیس گردید».

حضور این مرد و همسرانش در برنامه تلویزیونی با واکنش های بسیاری همراه شد به عنوان مثال المیرا شریفی مقدم (گوینده شبکه خبر) در توئیتر نوشت: «‌تصاویری دیدم از بزرگواری که ۴ همسر همزمان دارد و بسیار در این باره سخن می‌راند. ایشان به این موضوع می‌بالید و من بالا آوردم!» بسیاری هم حرف‌ها و موقعیت این مرد ۴ زنه را با جوک‌ها و نکته‌هایی طنز همراه کرده‌اند.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: