تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.

آناهیتا درگاهی بازیگر ایرانی در جدیدترین مصاحبه ای که داشت پرده از یک راز برداشت و گفت: هومن سیدی از کلاس اخراجم کرد و این باعث پیشرفتم شد.

کد خبر: ۸۸۵۸۱
۱۵:۰۹ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

هومن سیدی آناهیتا درگاهی/ عکس

دیدارنیوز - آناهیتا درگاهی بازیگر و نقاش و تهیه کننده یکی از دلایل پیشرفتش را این می‌داند که هومن سیدی او را از کلاس اخراج کرده بود.

آناهیتا درگاهی متولد ۷ بهمن ۱۳۶۵ در تهران، نقاش است. آناهیتا درگاهی فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه هنر است.

آناهیتا درگاهی فعالیت خود را با نقاشی شروع شد سپس بازیگر و حالا تهیه کننده است.

آناهیتا درگاهی در گفتگو با فریدون جیرانی بیان کرد: هومن سیدی به من گفت تو بهترین شاگرد من هستی، اما به دلیل این که صبر و تحمل نداری بهتر رو خودت کار کنی وبرای من بد نشد؛ این اتفاق باعث نقطه پیشرفتم شد.

فهمیدم چه قدر این حرفه و فضا به صبر و تحمل نیاز داره بازیگر مورد علاقه ام هدیه تهرانی هستش بازی ایشون در فیلم قرمز خیلی دوست دارم؛ اصولا نقش‌های زنان با جسارت و ساختار شکن رو دوست دارم.

فعالیت خود را از ۷ سالگی با تشویق پدرش نزد عباس کاتوزیان استاد شناخته شده نقاشی شروع کرد و تا ۲۲ سالگی زمان فوت این استاد نزد او نقاشی را یاد گرفت

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: