تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شورای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

تیری آنری، دنیس برکمپ، پاتریک ویرا، ستاره‌های سابق توپچی ها، و دنیل اک، میلیاردر سوئدی مالک اسپاتیفای، در تلاش هستند تا باشگاه آرسنال را بخرند.

کد خبر: ۸۸۵۵۱
۱۳:۳۵ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

 خرید آرسنال

دیدارنیوز - سه ستاره سابق توپچی‌ها با مالک اسپاتیفای متحد شده اند تا آرسنال را از مالک فعلی که پس از پیوستن به سوپرلیگ، به شدت مورد انتقاد هواداران و اسطوره‌های این باشگاه قرار گرفته است، بخرند.

هواداران آرسنال در روز‌های اخیر با اعتراضات گسترده موضع خود را در برابر استن کرونکه، مالک فعلی، باشگاه روشن کرده و خواهان رفتن او شده اند. صد‌ها هوادار آرسنال در بیرون ورزشگاه امارات علیه مالک آمریکایی باشگاه تظاهرات کرده و شعار دادند.

پس از تلاش مالک ۷۳ باشگاه برای پیوستن به پروژه ناموفق سوپر لیگ، هواداران ضمن اعتراضات گسترده خواهان رفتن او از این باشگاه و فروش باشگاه به فردی دیگری شدند.

در همان روز کارآفرین مطرح و ثروتمند سوئدی، دنیل اک، که تخمین زده می‌شود ثروتی در حدود ۴.۵ میلیارد یورو داشته باشد، از علاقه و تمایل خود برای خرید باشگاه آرسنال توییت کرد.

اکنون دیلی تلگراف گزارش کرده است که اک حمایت سه تن از معروف‌ترین و محبوب‌ترین ستاره‌های باشگاه آرسنال را نیز در این امر به دست آورده است و تیری آنری، دنیس برکمپ و پاتریک ویرا، هر سه او را در تلاش برای خرید آرسنال از کرونکه همراهی خواهند کرد.

اگر این انتقال با موفقیت رخ دهد، هر سه توپچی قدیمی می‌توانند بار دیگر در استادیوم امارات مشغول به کار شوند.

مدیر باشگاه جاش کرونکه، پسر مالک فعلی، اصرار دارد که این باشگاه برای فروش نیست، اما حضور سه اسطوره باشگاه که از یک پیشنهاد جدید حمایت می‌کنند، آن هم پس از اتفاقات اخیر، فشار وارده به خانواده کرونکه برای فروش آرسنال را بیشتر خواهد کرد.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: