تیتر امروز

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

کدخدایی: ما کار خود را می‌کنیم/ میز شورای نگهبان مدارک برخی ثبت‌نام کنندگان را تحویل نمی‌گیرد

به دنبال ابلاغیه شوارای نگهبان که در آن شرایطی برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته بود و دولت و شخص رییس جمهوری با آن مخالفت کردند، خبرهایی به دیدارنیوز رسیده که میز شورای نگهبان مستقر در محل ثبت...
داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو
گزارش میدانی دیدار از واکسیناسیون سالمندان

داستان‌های واکسیناسیون سالمندان؛ از بی برنامگی تا دریافت واکسن در خودرو

ساعت حدود دو را نشان می‌داد؛ صدای وانتی‌هایی که تلاش می‌کردند با صدای بلند مردم را به خرید تشویق کنند در میان همهمه سالمندانی که برای دریافت واکسن به خانه سلامت فرمانفرمانیان آمده بودند، گم...

مهاجم گلزن تاتنهام اعلام کرد رابطه خوبی با مورینیو داشته و از خبر اخراج او شوکه شده است.

کد خبر: ۸۸۵۱۵
۱۱:۵۷ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

کین: مورینیو

دیدارنیوز - به نقل از اسکای، هری کین مهاجم گلزن تاتنهام درباره اخراج ژوزه مورینیو از این تیم گفت: من از خبر اخراج مورینیو شوکه شدم. ۱۰ دقیقه زودتر از اعلام رسمی باشگاه متوجه این خبر شدم. بیشتر تمرکز روی فینال جام اتحادیه و آماده شدن برای آن بود اما  این فوتبال است. من از وقتی که اینجا بوده ام چند مربی از این سمت اخراج شده اند و بعنوان بازیکن باید با این موضوع کنار بیایم.

او در ادامه گفت: رابطه خوبی با ژوزه داشتم و برای هر شغل بعدی اش بهترین آرزوها را دارم. درباره رایان میسون جانشین او نیز باید بگویم که رایان عالی بوده است. بدیهی است که برای او عجیب بوده هدایت کار را به عهده می گیرد. فکر می کنم که او فوق العاده خوب عمل کرده است و سزاوار این بوده که روی نیمکت تیم بنشیند.

هری کین با ۲۱ گل زده در صدر جدول گلزنان لیگ برتر انگلیس قرار دارد و امیدوار به کسب آقای گلی است. هر چند یک فصل دیگر هم بدون جام برای او و تاتنهام سپری شد و باید دید کین در تابستان به تیم دیگری خواهد رفت یا همچنان در تیم لندنی تاتنهام باقی می ماند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: