تیتر امروز

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

با پایان یافتن مهلت ثبت نام نامزد‌های انتخاباتی، سیمای انتخاباتی ۱۴۰۰ تا حدودی روشن شده است. با این حال تصمیم اصلی را شورای نگهبان می‌گیرد؟ چه سناریو‌هایی پیش روی انتخابات است؟

کارشناس سازمان هواشناسی از ادامه بارش‌های بهاری در غرب و شرق کشور خبر داد و گفت: امروز شدت بارش‌ها با احتمال وقوع تگرگ در استان‌های مرکزی کشور از جمله اصفهان و یزد قابل پیش‌بینی است.

کد خبر: ۸۸۴۸۲
۱۰:۳۱ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

 بارش‌های بهاری در مرکز کشور

دیدارنیوز ـ کبری رفیعی، درباره وضعیت جوی کشور گفت: امروز در استان‌های اصفهان، یزد، فارس، کرمان، بخش‌هایی از سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی بارش پراکنده باران ادامه دارد.

وی گفت: همچنین در ساعات عصر و شب در مناطقی از شمال غرب و غرب کشور، دامنه‌های جنوبی البرز افزایش ابر، رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی رخ خواهد داد.

به گفته رفیعی امروز شدت پدیده با احتمال وقوع تگرگ در مناطق مرکزی از جمله اصفهان، یزد، کرمان و فارس پیش بینی می‌شود.

وی ادامه داد: روز سه شنبه در شمال غرب و غرب استان‌هایی که در دامنه جنوبی البرز قرار دارند، رعد و برق وزش باد شدید موقتی رخ خواهد داد وقوع تگرگ در مناطق مستعد پیش بینی می‌شود. احتمال نفوذ گردوغبار در مناطق غرب نیز وجود دارد.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فردا شدت بارش‌ها مربوط به شمال شرق خواهد بود و در سواحل خزر هم بارندگی آغاز و روز چهارشنبه بارش‌ها در سواحل دریای خزر شدت بیشتری خواهد داشت.

رفیعی ادامه داد: آسمان تهران در بعدازظهر امروز با افزایش ابر و رگبار و وزش باد شدید همراه است و در ساعات صبح نیز بارش پراکنده باران بهاری خواهد داشت.

منبع: ایرنا
برچسب ها: بارش باران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: