تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی
دانش آدینه ۳۸

ساختارهای متفاوت جهان‌های فیزیکی

در ۳۸ امین شماره دانش آدینه سروش زمانی مقدم به سراغ اصل جهانشمول بودن قوانین فیزیک رفته است. جستاری که نشان می‌دهد که چگونه میلیون‌ها جهان دیگر با قوانین فیزیکی دیگر می‌توانند وجود داشته باشند.
ترفع خبر داد:

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: امیدواریم تا قبل از پایان شهریورماه، حدود ۲۵ دستگاه اتوبوس برقی وارد کشور شود.

کد خبر: ۸۸۴۷۳
۱۰:۰۳ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

ورود اتوبوس برقی به کشور

دیدارنیوز ـ محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شنیده‌ها حاکی از آن است که بخش خصوصی قرار است برای خرید اتوبوس جدید و نوسازی شده اقداماتی انجام دهد، آیا تایید می‌کنید؟ اظهار کرد: این موضوع هنوز به بنده از سوی شهرداری و شورای شهر ابلاغ نشده، اما خرید اتوبوس با همکاری بخش خصوصی در برنامه‌های ما است.

وی با اشاره به آخرین وضعیت خرید اتوبوس‌های برقی برای پایتخت، تصریح کرد: فرآیند خرید این اتوبوس‌ها در حال انجام است و امیدواریم تا قبل از پایان شهریورماه، حدود ۲۵ دستگاه اتوبوس برقی وارد کشور شود.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی پایتخت درباره اتوبوس‌های ویژه بانوان، گفت: این طرح را ما به صورت آزمایشی اجرا کردیم که بخشی از خانم‌ها استقبال کردند، اما برخی دیگر بازخورد منفی داشتند و مدعی بودند که چرا تبعیض جنسیتی برقرار کردید؟ اما این در حالی است که ما برای رفاه آن‌ها دست به انجام چنین اقدامی زدیم البته این کار در برخی کشور‌های اروپایی انجام می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: