تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.
معاون سازمان هواپیمایی کشوری:

معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که بر اساس دستور ستاد ملی مقابله با کرونا همه پرواز‌ها از و به هندوستان و پاکستان ممنوع بوده و هیچ مسافری از این دو کشور را نمی‌پذیریم.

کد خبر: ۸۸۴۷۲
۰۹:۵۲ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰

 مسافری هند و پاکستان نمی‌پذیریم

دیدارنیوز ـ در حالی که با ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا دو روز گذشته، ممنوعیت پرواز‌های هند و پاکستان دو روز گذشته اعلام شد، بلیت فروشی برای این پرواز‌ها در برخی از سایت‌ها همچنان ادامه دارد در حالی که هیچ کدام از آن‌ها مجوز ندارند.

ابوالقاسم جلالی، معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری اظهار کرد: بر اساس دستور ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص شیوع و بروز ویروس جهش یافته نوع جدید کرونا در هندوستان و پاکستان و به منظور رعایت دستورالعمل‌ها و مراقبت‌های تشدید یافته در مبادی مرز‌های هوایی انتقال مسافران به صورت مستقیم و غیر مستقیم از کشور‌های هندوستان و پاکستان تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

وی افزود: همچنین نظارت کامل سازمان هواپیمایی کشوری جهت جلوگیری از پذیرش مسافران به صورت غیر مستقیم از مبدا این کشور‌ها با همکاری پایگاه مراقبت بهداشت مرزی بر اساس دستور المعل‌ها اقدام خواهد شد.

جلالی با بیان اینکه هیچ مسافری از کشور‌های هندوستان و پاکستان نمی‌پذیریم، تاکید کرد: تمام مجوز‌های پرواز از و به این دو کشور ابطال شده و در صورت تهیه بلیت توسط مسافران به صورت کامل استرداد خواهد شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: