تیتر امروز

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

با پایان یافتن مهلت ثبت نام نامزد‌های انتخاباتی، سیمای انتخاباتی ۱۴۰۰ تا حدودی روشن شده است. با این حال تصمیم اصلی را شورای نگهبان می‌گیرد؟ چه سناریو‌هایی پیش روی انتخابات است؟

استاندار قزوین ضمن ابراز مخالفت با تعطیلی کسب و کار‌ها گفت: در صورت سپردن تعهد در رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی آماده تفویض اختیارات خود به اتاق اصناف برای تعیین تکلیف کسب و کار‌ها در شرایط کرونایی هستیم.

کد خبر: ۸۸۴۱۶
۱۶:۱۱ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

 تعطیلی اصناف در قزوین

دیدارنیوز ـ هدایت الله جمالی پور، استاندارقزوین در جلسه ستاد کرونای استان که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محوطه باز استانداری برگزار شد؛ گفت: مبارزه با کرونا نیازمند عزم جدی و همگانی و مشارکت همه مردم و دستگاه‌های اجرایی و رسانه هاست که خوشبختانه در این ایام کار‌های خوبی انجام شده است.

او افزود: امروز هم در شرایط قرمز کرونایی همه باید دست به دست هم دهیم و با کمک دانشگاه علوم پزشکی، کادر درمانی، پلیس، دستگاه قضایی، اصناف و بازاریان، هلال احمر، ارتش، بسیج، سپاه و روحانیون و سایر گروه‌ها بتوانیم از روند صعودی بیماری جلوگیری کنیم.

جمالی پور بیان کرد: با همه سختی‌ها کار‌ها به خوبی انجام شده هر چند سرعت انتشار ویروس بالاست و فقط با رعایت و هم افزایی قادر به کنترل ویروس هستیم.

استاندار قزوین یادآورشد: هر چقدر مردم به جان و سلامت خود اهمیت دهند کار‌ها بهتر پیش می‌رود و اگر همراهی نباشد مجبوریم محدودیت و تعطیلی‌ها را بیشتر کنیم.

برچسب ها: کرونا اصناف
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: