تیتر امروز

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض
«تنگنا» برنامه چهارم ـ بخش اول

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ کاوش در زندگی و عقاید سیاستمدار معترض

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.
مذاکرات وین و شمارش معکوس برای آژانس

مذاکرات وین و شمارش معکوس برای آژانس

همزمان به نزدیک شدن به پایان مهلت زمانی توافق ایران و آژانس انرژی اتمی، مذاکرات برای احیای برجام سرعت گرفته است. طرفین اما محتاطند و معلوم نیست فردا در وین چه در انتظار برجام خواهد بود.

در سال 1399 توسط فوریتهای پزشکی انجام پذیرفت امداد رسانی به 82 هزار و...

کد خبر: ۸۸۴۰۲
۱۵:۳۲ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

 

امدادرسانی به ۸۲ هزارو ۸۴۸ بیمارو مصدوم...

 

در سال 1399 توسط فوریتهای پزشکی انجام پذیرفت

امداد رسانی به 82 هزار و 848 بیمار و مصدوم اورژانسی

رئیس مرکز اورژانس 115 گیلان از انجام 82 هزا رو 848 ماموریت اورژانسی توسط پرسنل اورژانس 115 خبر داد .

 

 

رییس مرکز اورژانس گیلان از انجام 82 هزار و 848 ماموریت اورژانسی توسط پرسنل فوریت های پزشکی گیلان در سال 1399 خبر داد .  

 به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس گیلان دکتر پیمان اسدی - رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان با اشاره به ثبت بیش از 400 هزار تماس با مرکز اورژانس گیلان، گفت : سال 1399 سال پرکاری برای فوریتهای پزشکی گیلان بوده است.

 

وی در ادامه از انجام 64 هزار و 872 ماموریت غیر ترافیکی توسط پرسنل فوریت های پزشکی گیلان در سال گذشته خبر داد و افزود: تعداد حوادث ترافیکی که توسط فوریت های پزشکی امداد رسانی شد 17 هزار و 976 بوده است

 

همچنین در ادامه گفت: تعداد 48 هزار و 17 نفر نیز توسط اورژانس 115 به بیمارستان های استان انتقال یافتند.

 

دکتر اسدی با اشاره به آماده باش 67 پایگاه اورژانس گیلان جهت مقابله کرونا ویروس، یاد آور شد: در این مدت تعداد 7 هزار و 606 ماموریت اورژانسی مختص موارد مشکوک به کرونا توسط پرسنل اورژانس 115 انجام پذیرفته است

 

 رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان به احیای قلبی یوی موفق که توسط اورژانسی ها انجام شده است اشاره کرد: تعداد 65 مورد احیای قلبی روی موفق و تعداد 11 زایمان توسط همکاران اورژانسی در این مدت انجام شده است.

 

دکتر پیمان اسدی ضمن تقدیر از مردم فهیم گیلان، درخواست کرد همچون گذشته به توصیه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی توجه کنند و با رعایت دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا از خود و خانواده خود در برابر ویروس کرونا محافظت نمایند.

 

وی در خاتمه از پرسنل فوریتهای پزشکی گیلان که ایثارگرانه و خستگی ناپذیر در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در حال امداد رسانی به مردم این دیار هستند تشکر و قدردانی کرد.

 

" روابط عمومی مرکز اورژانس گیلان "

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: