تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

یکی از بهترین ورزشکاران ارمنستان برای بازی های المپیک توکیو با حادثه تلخی روبرو شد که ممکن است حضور در المپیک را از دست بدهد. به گزارش ایسنا و

کد خبر: ۸۸۳۹۹
۱۵:۵۲ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

 ارمنستان در المپیک

دیدارنیوز - به نقل از سایت inside the games، مقامات ارمنستان پس از مرگ یک نفر در یک حادثه رانندگی، پرونده جنایی علیه سیمون مارتیروسیان، یکی از شانس های کسب مدال طلای وزنه برداری در توکیو ۲۰۲۰ تشکیل دادند.

خودرو مرسدس سیمون مارتیروسیان یکی از بزرگترین قهرمانان ورزشی ارمنستان، اواخر شب در ایروان پایتخت ارمنستان با یک عابر پیاده برخورد کرد. این حادثه دو روز پس از بازگشت مارتیروسین به ارمنستان از مسابقات اخیر وزنه برداری اروپا در مسکو اتفاق افتاد.

پلیس دستور داده است سیمون مارتیروسیان ۲۴ ساله فعلا حق خروج از کشور را نداشته باشد. البته مارتیروسیان با آمبولانس تماس گرفت و به انتقال قربانی بیهوش به بیمارستان کمک کرد، اما این مرد قبل از رسیدن به بیمارستان درگذشت.

هیچ اثری از الکل یا مواد مخدر در خون مارتیروسیان وجود نداشته است.

طبق قوانین ارمنستان در صورت اثبات اینکه راننده با بی دقتی یا رانندگی خطرناک منجر به فوت شخصی گردد تا ۵ سال به زندان محکوم خواهد شد.

قهرمان چند دوره اروپا و جهان، در دوره قبل المپیک مدال نقره کسب کرد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: