تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.
گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!
«تنگنا»؛ برنامه چهارم ـ بخش دوم

گفتگو با مصطفی تاجزاده؛ انتقاد از وضع موجود با صدای بلند!

«تنگنا» عنوان برنامه‌ای از مجموعه رسانه‌ای دیدار است که به گفتگوهای صریح با سیاستمداران ایرانی در مورد زندگی سیاسی آن‌ها اختصاص دارد. مصطفی تاجزاده میهمان چهارمین برنامه تنگنا بوده است.

خانواده گلیزر منچستریونایتد را آماده فروش کرده است تا با رقمی چشمگیر این باشگاه را به فرد دیگری واگذار کنند.

کد خبر: ۸۸۳۳۱
۱۱:۴۹ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

گلیزر‌ها

دیدارنیوز - به نقل از تایمز، خانواده گلیزر که در سال ۲۰۰۵ میلادی (۱۳۸۴ شمسی) با ۷۹۰ میلیون پوند منچستر را به چنگ آوردند، حالا به دنبال این هستند که این باشگاه را بفروشند و تیمداری نکنند. گلیزرها برای فروش منچستر یونایتد ۴ میلیارد پوند می خواهند که رقم خیره کننده ای است.

در طول مالکیت ۱۶ ساله این باشگاه، گلیزرها همیشه اصرار داشته اند که مدت طولانی در یونایتد هستند و هیچ علاقه‌ای به فروش باشگاه نشان نداده اند. آنها در عوض سود سالانه میلیون ها نفر را دریافت می کنند و بدهی های باشگاه را نیز پرداخت نکردند. سرمایه گذاران شهری معتقدند که پیشنهادی نزدیک به ۴ میلیارد پوند رقمی است که می توان ما را نسبت به فروش منچستریونایتد به شخص دیگر امیدوار کند.

خانواده گلیزر معتقدند که قیمت شگفت انگیز برای فروش یونایتد به دلیل میراث منحصر به فرد و قدرت کشش تجاری یونایتد است که به آنها امکان می دهد به طور مداوم از معاملات مالی بزرگ حمایت کنند.

منچستریونایتد اخیرا ۲۳۵ میلیون پوند برای یک قرارداد پنج ساله با شورولت دریافت کرد. این معاملات عظیم است که باعث جذابیت جهانی یونایتد می شود و تعداد طرفداران آن در سراسر جهان به میلیون ها نفر می رسد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: