تیتر امروز

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

سه سناریو برای انتخابات ۱۴۰۰

با پایان یافتن مهلت ثبت نام نامزد‌های انتخاباتی، سیمای انتخاباتی ۱۴۰۰ تا حدودی روشن شده است. با این حال تصمیم اصلی را شورای نگهبان می‌گیرد؟ چه سناریو‌هایی پیش روی انتخابات است؟
کارشناس سازمان هواشناسی خبر داد:

کارشناس سازمان هواشناسی از ادامه بارش‌های پراکنده باران، باد‌های شدید موقتی و رعدوبرق در تهران، البرز، قزوین و برخی دیگر از استان‌ها تا پایان هفته خبر داد.

کد خبر: ۸۸۳۰۵
۱۰:۳۰ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

یارش باران و باد شدید موقتی

دیدارنیوز ـ فریبا گودرزی امروز (یکشنبه) درباره وضعیت جوی کنونی کشور گفت: امروز در استان‌های ساحلی خزر، خراسان شمالی، برخی نقاط استان‌های سمنان، تهران، قزوین، البرز، زنجان، همدان، مرکزی، قم، اصفهان، فارس، یزد، کرمان و جنوب سیستان‌وبلوچستان، رگبار باران و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه‌داد: عصر فردا هم بارش پراکنده و باد شدید موقتی در کرمان، سیستان و بلوچستان، شمال غرب و مناطقی از زاگرس مرکزی پیش‌بینی می‌شود و بارش‌ها تا پایان هفته ادامه خواهد داشت.

کارشناس سازمان هواشناسی بیان‌داشت: امروز و فردا افزایش نسبی دما را در استان‌های ساحلی خزر خواهیم داشت و روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه با نفوذ جریان‌های خنک شمالی شاهد کاهش محسوس دما و وزش باد شدید و تشدید باران در این استان‌ها خواهیم بود.

وی گفت: آسمان تهران امروز ابری است و در بعدازظهر افزایش ابر، رگبار و رعد وبرق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود. دمای پایتخت امروز به ۳۱ درجه بالای صفر می‌رسد.

منبع: ایرنا
برچسب ها: بارش باران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: