تیتر امروز

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

سرگیجه‌ای به نام انتخابات ۱۴۰۰

در اتمسفر انتخابات اصلاح‌طلبانی سردرگم، اصولگرایانی مغرور، امیران بی‌لشگر، نزاع‌های درونی و سرگیجه عمومی را شاهدیم. صدا‌هایی ضعیف می‌کوشند گفتمانی را نمایندگی کنند و تک چهره‌هایی جسارت دارند.
مجلسی بر یاد عید

مجلسی بر یاد عید

صبح اولین روز شوال مردم به جماعت در برابر پروردگار جهانیان به شکرانه یک ماه عبادت سر بر آستانش می‌سایند.
رضایا مجاز شد

اختلافاتی هم میان رضایا و تتلو پیش آمده بود. رضایا در این مورد گفته بود «با امیرتتلو دعوایمان شد چون خانواده ام را که از سر راه نیاوردم!»

کد خبر: ۸۸۳۰۴
۱۰:۲۹ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰

 امیر تتلو

دیدارنیوز - بهمن بابازاده از مجاز شدن امیررضا طاری ملقب به رضایا خبر داد. این خواننده که در اوایل اوج گیری رپ و شش و هشت در ایران روی بورس بود چند سالی کم کار بود.

حالا بعد از آرمین زارعی که از دوستان نزدیک تتلو بود ، رضایا هم که همکاری های زیادی با تتلو داشت و عکس های زیادی هم باهم دارند مجاز شده است.

«ازت ممنونم» و «حال گیری» از همکاری های مشترک تتلو و رضایا است.

دعوای امیر تتلو و رضایا بر سر چه بود؟

البته اختلافاتی هم میان رضایا و تتلو پیش آمده بود. رضایا در این مورد گفته بود «با امیرتتلو دعوایمان شد چون خانواده ام را که از سر راه نیاوردم!»

آنها پیشتر در دبی و تهران با هم دیدار و همکاری کرده بودند. او می گوید مدتی روی طرفداران امیر حساس شده بود.

رضایا می گوید از او می پرسیدند از امیر تتلو خبر ندارید و من پست می گذاشتم که امیر حالش خوب است و نگران نباشید. اما تتلو واکنشی نشان نمی داد.

رضایا می گوید با شخص امیر تتلو مشکلی ندارد اما انتظار رابطه دو طرفه داشت اما تتلو از او در برابر طرفدارانش که به رضایا فحش دادند حمایت نکرد.

او در مورد گذاشتن پست بر علیه تتلو گفت صبر هم اندازه ای دارد و بعدا هم پست ها را پاک کردم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: